:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Maraton Zumby na WOŚP

Kiedy: 2018-01-12 , godzina: 19:00 | Gdzie: Hala Widowiskowo-Sportowa

Inne, Maraton Zumby WOŚP - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy na  „Charytatywny Maraton Zumby”, który odbędzie się w piątek 12 stycznia 2018 r. od godz.19:00 do 21:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu w ramach WOŚP. Organizatorem jest  OSiR, a inicjatorem - środowisko zumby z „Przydomka”.  

Nie musisz świetnie tańczyć, aby wesprzeć akcję! Wystarczy wrzucić datek do puszki!  Publiczność mile widziana! 

Swą obecność zapowiedziały grupy z Barcina, Janikowa, Łabiszyna, Kruszwicy , Pakości oraz zespoły z „Przydomka”, „Kopernika”, „Jedenastki”, piłkarki nożne i  Stowarzyszenie Sportowe Landrynka.  

Będą doświadczeni instruktorzy: Magdalena Adamowska, Magdalena Czekajewska-Wojciechowska,  Agnieszka Wiśniewska, Paulina Kluczyńska. Zapraszamy też innych instruktorów. Można przyjść, podłączyć własną muzykę i poprowadzić zajęcia!  

Impreza ma charakter otwarty! Każdy może uczestniczyć! 

Henryk Procek: W grudniu 2016 roku zaraziłem się zumbą na podobnym maratonie jak ten, który odbędzie się w piątek. Zawsze lubiłem tańczyć na zabawach, przyjęciach imieninowych, weselach. Pomyślałem, dlaczego nie przymierzyć się do zumby.  Ten rodzaj zajęć fitness połączony z tańcem okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Zawsze się dobrze bawię i potrafię mieć do siebie dystans. Taniec niesie ze sobą wiele radości. Nie ma co się przejmować, gdy coś nie wychodzi! Zapraszam w piątek!  


Maraton Zumby na WOŚP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl