:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Maraton zabaw z językiem angielskim „English Fun Day” po raz pierwszy w naszym mieście!

7 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 8 odbył się maraton zabaw z językiem angielskim pt. „English Fun Day”, który został poprowadzony przez zaproszoną Panią Beatę Budzyńską (Playmeandlearn.com- Games For Education).

Podczas maratonu dzięki rodzicom i nauczycielom bawiło i uczyło się 130 dzieci z wszystkich siedzib Przedszkola nr 14 oraz pierwsze klasy SP 8. Celem tych warsztatów była promocja języka angielskiego oraz chęć zaszczepienia w uczniach potrzeby nauki nowego słownictwa w obcym języku.  Uczniowie poznawali metody i techniki nauki nowego słownictwa poprzez grę i zabawę. Przyjemnością w tym spotkaniu była forma aktywności ruchowej i współzawodnictwa. Uczniowie klas młodszych pracowali z matami edukacyjnymi – po kolei zaliczali kolejne „stacje z zadaniami”. Maraton również był okazją spotkania przedszkolaków z absolwentami Muzycznej Krainy. Radość i wymiana pozdrowień towarzyszyła dzieciom podczas całej edukacyjnej zabawy. Organizatorami wydarzenia były: Katarzyna Juszczak z "8" oraz Izabela Gatzke i Justyna Kozerska z Muzycznej Krainy.

Maraton zabaw z językiem angielskim „English Fun Day” po raz pierwszy w naszym mieście! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl