:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

LUKS Konopnicka wygrywa kolejny turniej

Siatkówka, Konopnicka wygrywa kolejny turniej - zdjęcie, fotografia

3 grudnia 2017 roku w hali sportowej  szkoły podstawowej w Sławęcinku rozegraliśmy  Regionalny Turniej Pilki Siatkowej Kobiet w kategorii open, W zawodach wzięły udział zespoły LUKS Konopnicka Inowrocław ( organizator ), MUKS Bielice, GKS Sompolno, Polonia Bytoń.

W pierwszym meczu pokonaliśmy MUKS Bielice 2:0 ( 25:19, 25;9 ). W drugim spotkaniu nie wystraszyliśmy się starszych i bardziej doświadczonych rywalek, które pokonaliśmy 2:0 ( 25:23 , 25:19 ). W ostatnim meczu postawiliśmy na młodzież. Niestety duży stres dziewcząt spowodował powrót na boisko podstawowego składu i zwycięstwo 25:20 . W drugiej odsłonie gimnazjalistki dzielnie walczyły ale uległy Polonii 18:25. W trzecim secie starsze koleżanki z Konopnickiej pewnie prowadziły grę doprowadzając do zwycięstwa 15:11 i ostatecznie całego meczu 2:1.

Nagrodę MVP odebrała Kinga Sąsała ale na pochwałę zasługuje skuteczność w ataku Basi Dziuby, bardzo dobre prowadzenie gry przez Elwirę Wolf świetna gra w polu Darii Staniak i gimnazjalistki Zuzi Szczepaniak oraz waleczność i koncentracja całego zespołu.

Skład LUKS Konopnicka Inowrocław : Elwira Wolf, Barbara Dziuba, Kinga Sąsała, Natalia Woźniak, Dominika Jędrzejewska, Julia Lewandowska, Daria Staniak, Aleksandra Cieślak, Aleksandra Fajfer, Katarzyna Warszawiak, Zuzanna Szczepaniak, Wiktoria Gmurska i Ryszard Dreliszak.

 

Wyniki pozostałych spotkań: 

GKS Sompolno - Polonia Bytoń 2:0 ( 25:11. 25:18 )

Polonia Bytoń - MUKS Bielice 2:0 ( 25:18, 25:16 )

GKS Sompolno - MUKS bielice 2:0 ( 25:19, 25:20 ) 


Końcowe wyniki turnieju:
I m.LUKS Konopnicka Inowrocław, 
II m. GKS Sompolno, 
III m. Polonia Bytoń, 
IV m. MUKS Bielice

Przepisy egzekwowała  sędzina Lidia Wieczorek.

Serdeczne podziękowania dla Pana Roberta Orczykowskiego Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku za udostępnienie hali sportowej.

LUKS Konopnicka wygrywa kolejny turniej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się