:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wiadomości, karate Janikowie - zdjęcie, fotografia
Portal Inowrocław 23/11/2017 22:17

W sobotę 18 listopada odbył się Turniej Karate o Puchar Burmistrza Janikowa, w którym uczestniczyło 180 zawodników z naszego regionu.

To drugie po Turnieju w Kruszwicy zawody V Edycji Ligi Karate, która zakończy się Mikołajkowym Turniejem Sztuk Walki w Inowrocławiu. Zawody w Janikowie zorganizowano przy współpracy z miejscowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji a puchary dla najlepszych zawodników ufundował Burmistrz Janikowa. Patronem Ligi jest Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA JANIKOWA - WYNIKI

 

KENJUTSU KADET + 170 cm

1 miejsce: Kacper Kacprzak – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Łukasz Wysocki – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Marceli Błażejewski – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mikołaj Jakubowski – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Adam Szwedziński – EMPI Dopiewo

 

KENJUTSU DO 8 LAT DO 135 cm

1 miejsce: Olivier Raczyński – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Jagoda Kowalska – Gakko Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kacper Kaleta - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Paweł Zieliński – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Norbert Czepczyński – IKSK Gniewkowo

 

KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT

1 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz, Anna Urbańska, Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Amelia Urbaniak, Weronika Świś, Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Aleksandra Malik, Magdalena Malik, Anna Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Natalia Szkudlarek, Nadia Włodarczyk, Maja Skrzypczak – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIUDALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA MŁODZICZKI 12-13 LAT

1 miejsce: Marta Maciejewska - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Marcelina Maciejewska - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Wiśniewska - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Nadia Ostrowicka – Yamabushi Bydgoszcz

 

KENJUTSU PIERWSZY KROK DO 8 LAT DO 135 CM

1 miejsce: Konrad Fijałek – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Wojciech Parczyński – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Dawid Łuczka – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Mateusz Jurczykowski - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Fabian Sojka - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Jeremiasz Zenelt - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Marta Maciejewska - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Iga Wiśniewska - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Vanessa Czyżewska - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Nadia Ostrowicka – Yamabushi Bydgoszcz

 

 

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Aniela Dzedzej - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Anna Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

 

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA KADETKI BIAŁE ŻÓŁTE PASY 14-15 LAT

1 miejsce: Magdalena Malik – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Aleksandra Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK

 

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA MŁODZICZKI ŻÓŁTE PASY 12-13 LAT

1 miejsce: Aleksandra Malik – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Magdalena Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK

 

TOR PRZESZKÓD 7 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jan Winnicki – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maciej Wegner – Yamabushi Bydgoszcz

 

TOR PRZESZKÓD DZIEWCZĄT 7 LAT

1 miejsce: Natalia Szkudlarek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Lena Dota – IKSK Janikowo

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Iga Wiśniewska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Amelia Smoczyńska – Empi Dopiewo

3 miejsce: Izabela Jakubowska – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY MŁODZICY 12-13 LAT

1 miejsce: Mikołaj Joachimiak – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Marceli Błażejewski – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

 

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY 6 LAT

1 miejsce: Igor Chochliński – IKSK Janikowo

2 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Bartek Suszyński – IKSK Piotrk ów Kujawski

3 miejsce: Jan Uszyński – IKSK Janikowo

 

TOR PRZESKÓD DZIEWCZĘTA 6 LAT

1 miejsce: Hanna Walczak – IKSK Janikowo

2 miejsce: Emilia Krusińska - IKSK

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Nina Kurowska – Dojo Toruń

 

 

KENJUTSU DZIECI DO 125 CM

1 miejsce: Bartłomiej Suliński – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Amelia Urbaniak – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Karol Woźniak – Gakko Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Filip Tierling – Empi Poznań

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY KADECI 14-15 LAT

1 miejsce: Mateusz Samól – Empi Dopiewo

2 miejsce: Marceli Błażejewski – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo

 

KIHON DZIEWCZĘTA 6 LAT

1 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Nina Kurowska - Dojo Toru ń

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Agata Grecman – IKSK Inowrocław

 

KIHON DZIEWCZĘTA 7-8 LAT

1 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Amelia Nowakowska – IKSK Janikowo

3 miejsce: Julia Śmigiel – IKSK Orchowo

3 miejsce: Weronika Kopańska – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 7 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Natalia Szkudlarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ KADETKI DZIEWCZĘTA 14-15 LAT

1 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

3 miejsce: Sylwia Rybarczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Julia Kopańska – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Gniadek – Dojo Toruń

3 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

 

KENJUSTU -150 CM

1 miejsce: Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Jakub Przymuszewski – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Jakub Królik – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Hubert Kasprowicz – IKSK Złotniki Kujawskie

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Hanna Wiesiołowska – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA INDYWIDUALNE ZÓŁTE PASY CHŁOPCY 12-13 LAT

1 miejsce: Mikołaj Joachimiak – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Wiktor Głuszak – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Aniela Dzedzej - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

 

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW

1 miejsce: Dawid Suliński, Igor Kępa, Emil Śmierzchalski – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Wiktor Głuszak, Paweł Zieliński, Norbert Czepczyński – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Krzysztof Zuchowski, Franciszek Kaczmarek, Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Kacper Sandecki, Patryk Olszewski, Hieromim Jackowski – IKSK Kruszwica

 

KENJUTSU MŁODZIK – 160 CM

1 miejsce: Robert Głowacki – JJIKSK

2 miejsce: Mikołaj Rzyski – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

 

KIHON CHŁOPCY 7-8 LAT

1 miejsce: Karol Woźniak – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Hubert Stawowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Lewandowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Szymon Zakrzewski – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY 7 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Aleksander Hek – Yamabishi Bydgoszcz

2 miejsce: Jan Winnicki – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Tymoteusz Burenkow – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Maciej Wegner – Yamabushi Bydgoszcz

 

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Błażej Michałek - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

KENJUTSU -140 CM

1 miejsce: Igor Kępa – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Emil Śmierzchalski – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Ksawery Ograbek – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Amelia Urbaniak – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

 

KOBUDO DZIECI DO LAT 9

1 miejsce: Adrian Buczkowski – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Jakub Królik – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Aniela Buczkowska – Rondo Inowrocław

 

KOBUDO DZIECI DO LAT 7

1 miejsce: Adrian Buczkowski – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Aniela Buczkowska – Rondo Inowrocław

 

KIHON 6 LAT

1 miejsce: Tomasz Domeradzki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Szymon Radzimski – JJ IKSK

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mikołaj Badziński – IKSK Kruszwica

 

KOBUDO KADET

1 miejsce: Mikołaj Rzyski – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Łukasz Wysocki – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Kacper Kacprzak – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI DZIEWCZĘTA 12-13 LAT

1 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE SANBON CHŁOPCY 10-1 LAT

1 miejsce: Filip Tierling - Empi Dopiewo

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Mogilno

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Inowrocław

 

FANTOM-KUMITE 6-7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Agata Grecman – IKSK Inowrocław

 

FANTOM-KUMITE 6-7 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mateusz Kaczmarek – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Jakubowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Adam Szwedziński – Empi Dopiewo

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Jakub Gniadek – Dojo Toruń

2 miejsce: Kacper Kaleta - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Maciej Graczyk – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSI (OPEN)

1 miejsce: Maciej Wegner – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Jan Winnicki – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Aleksander Hek – Yamabushi Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Adam Szwedziński – Empi Poznań

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA (OPEN)

1 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Lena Dota – IKSK Janikowo

3 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Mateusz Jurczykowski - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Fabian Sojka - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Krzysztof Domachowski – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT – 28 KG

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA KADETKI 14-15 LAT

1 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

2 miejsce: Sylwia Rybarczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Natalia Sender - IKSK

3 miejsce: Julia Kacprowicz – IKSK Złotniki Kujawskie

 

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY CHŁOPCY 12-13 LAT

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Mikołaj Joachimiak - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Filip Frontczak – Yamabushi Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI CHŁOPCY 14-15 LAT

1 miejsce: Mateusz Samól - Empi Dopiewo

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński - IKSK Orchowo

3 miejsce: Bartosz Rewers - IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZKI DZIEWCZĘTA 12-13 LAT

1 miejsce: Martyna Walichnowska - IKSK Orchowo

2 miejsce: Natalia Sender - IKSK

3 miejsce: Kinga Podhorecka - IKSK

3 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT + 28 KG

1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Amelia Smoczyńska – Empi Dopiewo

3 miejsce: Aleksandra Glanc – IKSK Orchowo

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA MŁODZICZKI 12-13 LAT

1 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Zofia Walenciak - IKSK Orchowo

3 miejsce: Amelia Kranz - Gakko Łabiszyn

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK ZAWODÓW - Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

 

KLASYFIKACJA

KLUB

MIEJSCE I

MIEJSCE II

MIEJSCE III

IKS KARATE (wszystkie sekcje)

21

27

68

YAMABUSHI

20

14

15

GAKKO

7

8

7

EMPI

5

1

2

RONDO

4

7

6

DOJO

1

1

2

 

Puchar Burmistrza dla najlepszego zawodnika z Janikowa zdobyli:

Zuzanna Walczak i Igor Chochliński

 

 

 

 

 

Liga karate w Janikowie komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"