:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Licealiści rywalizowali o  mistrzostwo Powiatu w Lekkiej Atletyce!

Dziś na Stadionie Miejskim  w Inowrocławiu rywalizowali  mlodzi zawodnicy w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego w Lekkiej Atletyce.

W tej  rywalizacji wystartowała młodzież  ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Inowrocławskiego. Impreza przebiegała w bardzo dobrych warunkach atmosferycznych i stała na wysokim poziomie sportowym.  Wielu młodych zawodników zapowiada się w przyszłości na wartościowych zawodników w lekkiej atletyce. Najlepsze indywidualne rezultaty uzyskali wśród chłopców: Kamil Jeśman / LO Kruszwica/- 44,70m w rzucie oszczepem, Zagórski Kacper /II LO/- 11,3 sek w biegu na 100m, Małkowski Kacper /Kościelec/- 6,20m w skoku w dal, Kroczyk Kacper / Mechanik/- 11,73 m w pchnięciu kulą. Wśród dziewcząt szczególnie wyróżniły się: Kaczmarek Zuzanna / Ekonomik/- 5,55 m w skoku w dal, Gralik Marta / Ekonomik/ - 8,64 m w pchnięciu kulą, Kinga Troszyńska / III LO /- 29,7 sek w biegu na 200m, czy najszybsza sprinterka Powiatu Staniak Daria- /Konopa/ 13,9 sek.

Dla najlepszych ekip pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe oraz medale ufundował Starosta Inowrocławski.

D.L.


Licealiści rywalizowali o  mistrzostwo Powiatu w Lekkiej Atletyce! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl