:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
szkoły podstawowe, Laureaci olimpiad ratuszu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal Inowrocław 07/06/2019 15:00

W sali sesyjnej Urzędu Miasta Inowrocławia odbyło się spotkanie z laureatami olimpiad i konkursów przedmiotowych inowrocławskich szkół.

Zgromadzonych gości przywitał prezydent Ryszard Brejza wraz z zastępcą Wojciechem Piniewskim oraz z naczelnik Wydziału Oświaty i Spotu Magdaleną Kaiser. Uroczystość rozpoczęła się występami artystycznymi. Podziękowania i gratulacje uczniom i nauczycielom szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych składał prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza oraz jego zastępcą.

 

Lista nauczycieli i uczniów zaproszonych na spotkanie

z laureatami olimpiad i konkursów przedmiotowych

 inowrocławskich szkół w dniu 7 czerwca  2019 roku

 

 

Nr szkoły

Imię

 i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Imię

i nazwisko nauczyciela

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych

Szkoła Podstawowa nr 4

Adam

Malecha

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Fizyki

Tomasz

Kaczmarczyk

Szkoła Podstawowa nr 5

Martyna Ruszniak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Polskiego

Joanna

Bochat

Szkoła Podstawowa nr 8

Miłosz Franciszek

Zieliński

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Geografii

Ewa Wierzchowska

Szkoła Podstawowa nr 14

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Igor Jerzy

Bogusz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Historii

Katarzyna Sopolińska

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjum

Szkoła Podstawowa nr 5

Lidia Anna

Kopczyńska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Niemieckiego

Magdalena

Zdyb

Szkoła Podstawowa nr 5

Julita

Matuszak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Niemieckiego

Magdalena

Zdyb

Szkoła Podstawowa nr 5

Jan Krzysztof Kuls

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Chemii

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Fizyki

Agnieszka

Undrul

Ewa

Bogdanowicz

Szkoła Podstawowa nr 8

Kacper Artur Kowalski

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Historii

Magdalena Radwańska

Szkoła Podstawowa nr 8

Karolina Magdalena Radwańska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Historii

Jolanta

Helak

Szkoła Podstawowa nr 8

Dominik Kaczorowski

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Angielskiego

Anita Kaczmarczyk

Szkoła Podstawowa nr 14

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Gabriel

Buch

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Chemii

Jadwiga

Kranc-Małecka

Szkoła Podstawowa nr 14

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Adam

Grącikowski

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Chemii

Jadwiga

Kranc-Małecka

Szkoła Podstawowa nr 14

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Kacper Augustyniak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Historii

Katarzyna

Łuczak

Szkoła Podstawowa nr 14

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Oskar Michał Serkowski

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Historii

Maria

Kańkowska

Szkoła Podstawowa nr 14

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Agata

Kijak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Niemieckiego

Justyna

Koszowska

Szkoła Podstawowa nr 14

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Julia Wiktoria Szypura

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Niemieckiego

Katarzyna

Glanc-Nawrocka

Gimnazjum Dwujęzyczne

Jakub Strzeboński

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Angielskiego

Marta

Chmielecka

Gimnazjum Dwujęzyczne

Julia

Tadych

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Hiszpańskiego

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Francuskiego

Beata

Kiersztan

Ewa

Furman

Gimnazjum Dwujęzyczne

Katarzyna Irena Marcinkowska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Biologii

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Chemii

Anna

Pędzich-Kuszel

Maria

Owczarz-Komar

Gimnazjum Dwujęzyczne

Tomasz Jan Piasecki

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Biologii

Anna

Pędzich-Kuszel

Gimnazjum Dwujęzyczne

Natalia Płuciennik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Biologii

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Polskiego

Anna

Pędzich-Kuszel

Anna

Wesołowska

Gimnazjum Dwujęzyczne

Weronika Szarafiniak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Biologii

Anna

Pędzich-Kuszel

Gimnazjum Dwujęzyczne

Bartłomiej Krzesimir

Bąk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Chemii

Maria

Owczarz-Komar

Gimnazjum Dwujęzyczne

Monika Maria

Trembacz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Chemii

Maria

Owczarz-Komar

Gimnazjum Dwujęzyczne

Weronika Anna

Trembacz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Chemii

Maria

Owczarz-Komar

Gimnazjum Dwujęzyczne

Emilia Agnieszka Augustyniak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

Z Historii

Elżbieta

Ratańska

Gimnazjum Dwujęzyczne

Adrianna Dorota Szlendak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Niemieckiego

Lilianna

Stefańska

Gimnazjum Dwujęzyczne

Maciej

Woźniczka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Matematyki

Aleksandra Grzegorska

 

 

Szkoły ponadpodstawowe

 

I Liceum Ogólnokształcące

Bartosz

Lusiak

LX Olimpiada Wiedzy o Polsce

i Świecie Współczesnym

XLV Olimpiada Historyczna

 

Sławomir

Drelich

Sławomir

Drelich

I Liceum Ogólnokształcące

Paweł Daroszewski

LX Olimpiada Wiedzy o Polsce

i Świecie Współczesnym

Sławomir

Drelich

I Liceum Ogólnokształcące

Kamil

Kalka

IV Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Sławomir

Drelich

I Liceum Ogólnokształcące

Kamil

Szałecki

IV Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Sławomir

Drelich

II Liceum

Ogólnokształcące

Jakub

Czuba

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Waldemar Wąśniewski

UM

Laureaci olimpiad w ratuszu komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"