:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Last Vegas na inowrocławskim Rynku

Kino, Vegas inowrocławskim Rynku - zdjęcie, fotografia

Inowrocławski Rynek ponownie zamienił się w plenerową salę kinową. Inowrocławianie pod chmurką, na kolorowych leżakach mogli obejrzeć znakomitą amerykańską komedię w gwiazdorskiej obsadzie „Last Vegas”. Cztery aktorskie legendy - Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman i Kevin Kline - po raz pierwszy wspólnie na ekranie!

Dzięki współpracy z realizatorami Filmowego Lata z Orange i Multikinem, Inowrocław po raz kolejny znalazł się na filmowej trasie. W całej Polsce odbędzie się kilkadziesiąt pokazów w blisko 40 najpiękniejszych miejscowościach.

Filmowe Lato pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach, jak i malowniczo położonych miejscowościach – w tym w Inowrocławiu. W repertuarze Filmowego Lata w zasięgu Orange pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie.

Last Vegas na inowrocławskim Rynku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl