:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Kruszwiccy dzielnicowi zatrzymali drogowego pirata

Wypadki drogowe , Kruszwiccy dzielnicowi zatrzymali drogowego pirata - zdjęcie, fotografia

Sygnał mieszkańca do policjantów z Kruszwicy, że kierowca audi może być nietrzeźwy, skutkował zatrzymaniem tego kierowcy. Dobrze, gdy mieszkańcy reagują na takie przypadki łamania prawa.

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi Kruszwicy. Został on zatrzymany przez dzielnicowych po tym, jak ci uzyskali informację, że kierowca może być pod wpływem  alkoholu. Do zdarzenia doszło (09.06) na ul. Poznańskiej w Kruszwicy. Tam około godz. 16.20 patrol dzielnicowych uzyskał informację o kierowcy audi. Gdy policjanci wypatrzyli nadjeżdżający samochód natychmiast go zatrzymali do kontroli. Szybko potwierdzili, że jadący nim mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że on również miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, ważny do lipca przyszłego roku. Kierowca trafił do policyjnego aresztu.
Wczoraj (10.06) 32-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem po alkoholu, mając sądowy zakaz jazdy samochodem. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

KPP

Kruszwiccy dzielnicowi zatrzymali drogowego pirata komentarze opinie

  • gość 2018-06-11 15:26:30

    Bardzo dobrze, że policja reaguje. Jestem za jak najczęstszymi kontrolami. Ja rozumie, kierowcy się oburzają, bo mandaty za drobne przewinienia i w ogóle, ale zawsze mogą sobie jeździć z yanosikiem, żeby tychże nie dostawać. A tak to będą przynajmniej nietrzeźwych łapać i karać.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl