:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Królówka ponownie najlepsza

Złote w futsalu i złote na orliku. Dziewczęta z III LO Inowrocław ponownie nie dały szans pozostałym ekipom startującym w Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych  w 6-piłkarskich dziewcząt pewnie awansując do zawodów wojewódzkich.

Dziewczęta z popularnej Królówki dominują od kilku lat w tej dziedzinie sportu. W dzisiejszym turnieju okazały się zespołem , który ma szanse przywieźć z zawodów wojewódzkich medale, czego im bardzo życzymy. Dziewczyny z Trójki pokonały kolejno : Gastronomik 10 : 0, Chemik 10 :0, ZSP Kruszwicę 5: 1 i Kasprowicza 4 : 1. Drugie miejsce w tychże rozgrywkach zajęły Kasprowiczanki, trzecia była Kruszwica. Kolejne miejsca zajęły ekipy ZSP nr 2 i nr 1 Inowrocław.