:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C
powietrze B. dobre

Koszykarze poznali terminarz rozgrywek

Koszykarze poznali terminarz rozgrywek
Portal Inowrocław 20/08/2019 22:49

II-ligowi Koszykarze KSK Noteć poznali terminarz rozgrywek sezonu 2019/2020. W I kolejce, 5 października Noteć będzie podejmować Politechnikę Gdańską.

51 drużyn podzielonych na 4 grupy zagra w sezonie 2019/2020 w rozgrywkach drugiej ligi. Rozgrywki będą prowadzone w dwóch etapach.

ETAP 1
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup A, B, C i D.
Drużyny, które zajmą miejsca 1-8 w każdej z grup, będą uczestniczyć w Etapie 2 - play-off.
W grupach B, C i D: Drużyny, które zajmą miejsca 9-12 w każdej z grup, kończą rywalizację w sezonie i zajmują miejsca 33-47 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc). Drużyny, które zajmą miejsca 13 tracą prawo gry w rozgrywkach 2LM.
W grupie A: Drużyny, które zajmą miejsca 9-11 w grupie, kończą rywalizację w sezonie i zajmują miejsca 33-47 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc). Drużyna, która zajmie miejsce 12 traci prawo gry w rozgrywkach 2LM.

ETAP 2 – PLAY-OFF
I runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 w ramach każdej grupy
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w II rundzie, pokonani zajmują miejsca 17-32 w kolejności ustalonej wg
zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).
II runda - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: A1/A8 - B4/B5
para 2: B1/B8 - C4/C5
para 3: C1/C8 - D4/D5
para 4: D1/D8 - A4/A5
para 5: A2/A7 - D3/D6
para 6: B2/B7 - A3/A6
para 7: C2/C7 - B3/B6
para 8: D2/D7 - C3/C6
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (ćwierćfinał), pokonani zajmują miejsca 9-16 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).
III runda – ćwierćfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 9: zwycięzca pary 1 - zwycięzca pary 8
para 10: zwycięzca pary 2 - zwycięzca pary 5
para 11: zwycięzca pary 3 - zwycięzca pary 6
para 12: zwycięzca pary 4 - zwycięzca pary 7
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (półfinał), pokonani zajmują miejsca 5-8 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).
IV runda – półfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
zwycięzca pary 9 - zwycięzca pary 11
zwycięzca pary 10 - zwycięzca pary 12
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w V rundzie (finał) i prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn, pokonani uzyskują prawo gry w V rundzie (o trzecie miejsce)
V runda – finał - mecz i rewanż
grają zwycięzcy półfinałów
V runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
grają pokonani w półfinałach
Zwycięzca uzyskuje prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn

Zasady rozstawienia i przyznania miejsc
O rozstawieniu w rywalizacji play-off (przewaga własnego boiska) oraz o kolejności końcowej po odpadnięciu w określonej rundzie, decydują kolejno:
1. Wyższe miejsce w tabeli końcowej Etapu 1
2. Większa liczba punktów meczowych w tabeli końcowej Etapu 1
3. Lepsza różnica punktów koszowych w tabeli końcowej Etapu 1
4. Większa liczba zdobytych punktów koszowych w tabeli końcowej Etapu 1
5. Losowanie.

 

Grupa A
AZS UMK (Toruń) - AZS UMK Toruń
Fundacja PBG Basket Junior (Wysogotowo) - Biofarm Basket II Poznań
GKK Arka SA (Gdynia) - Arka AMW II Gdynia
KS Jedynka (Pelplin) - Decka Pelpin
KSK (Inowrocław) - KSK Noteć Inowrocław
MKK w Gnieźnie - Sklep Polski MKK Gniezno
MKS Sokół (Międzychód) - MKS Sokół Międzychód
SMS PZKosz Władysławowo - SMS PZKosz Władysławowo
Sportowa Politechnika (Gdańsk) - Politechnika Gdańska
MKKS Żak (Koszalin) – MKKS Żak Koszalin
Trefl Sopot SA - Trefl II Sopot
KK Astoria (Bydgoszcz) – Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Grupa B
Fundacja Nasza Warszawa - KK AZS UW Warszawa
Fundacja Warszawskie Dziki (Warszawa) - Dziki Warszawa
KKS Tur Basket (Bielsk Podlaski) - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
Hydro Truck Sport SA (Radom) – HydroTruck Sky Tattoo II Radom
MKS Start SA Lublin – AZS UMCS Start II Lublin
Fundacja Akademia Koszykówki Legii Warszawa - Akademia Koszykówki Legii Warszawa
ŁKS KM (Łódź) - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
PKK Żubry (Białystok) - Żubry Białystok
ZKS Stal (Stalowa Wola) - ZKS Stal Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka - Sokół Ostrów Mazowiecka
PKK 99 (Pabianice) – PKK 99 Pabianice
MKS Ochota (Warszawa) – MKS Ochota Warszawa
KU AZS UJK (Kielce) – AZS UJK Kielce

Grupa C
Basket Hills (Bielsko-Biała) - Daas Basket Hills Bielsko-Biała
KKS Mickiewicz Katowice - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
KS Pogoń Ruda Śląska - KS Pogoń Ruda Śląska
MCKiS w Jaworznie - MCKiS Jaworzno
MKS Dąbrowa Górnicza – MKS Dąbrowa Górnicza
MUKS 1811 Tarnów - MUKS 1811 Unia Tarnów
TS Wisła (Kraków) - TS Wisła Kraków
KU AZS PC (Częstochowa) - AZS Częstochowa
Bytomski Sport – BS Polonia Bytom
KS AGH (Kraków) – KS AGH Oknoplast Kraków
MKKS Rybnik – MKKS Rybnik
KU AZS PWSTE (Jarosław) – AZS PWSTE Jarosław
KK UR Kraków – KK UR Bozza Kraków

Grupa D
MKS (Otmuchów) – AZS Basket Nysa
BC Obra (Kościan) - BC Obra Kościan
KKS Basket Żary – BC Swiss Krono Żary
Śląsk Wrocław Basketball SA - Exact Systems Śląsk II Wrocław
KS Kosz Pleszew – KS Kosz Pleszew
KS Sudety Jelenia Góra - KS Sudety Jelenia Góra
SKF KKK Maximus (Kąty Wrocławskie) – Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
UKS Gimbasket (Wrocław) - Röben Gimbasket Wrocław
KS Hes BasketBall Wrocław – KS Hes BasketBall Wrocław
Ogniwo Szczecin – Ogniwo Piratesports Szczecin
KKS Tarnowskie Góry - KKS Tarnowskie Góry
KS Tarnovia Basket (Tarnowo Podgórne) - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
BM Slam Stal SA (Ostrów Wielkopolski) – BMSlam Stal II Ostrów Wielkopolski

pełen komunikat w załączniku

Koszykarze poznali terminarz rozgrywek komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"