:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Konferencja Prasowa Młodej Prawicy

Podczas konferencji  Młodzi zaprezentowali wnioski, które złożone zostały do TVP3 Bydgoszczy o utworzenie programu telewizyjnego na wzór "Młodzież Kontra" wraz ze wszystkimi przedstawicielami mlodziezowek partyjnych oraz wiosek do Dyrektor OSiR o udostępnienie sali pod cykle debat, promujacych Inowrocław, polską historię oraz mającej na celu komentować politykę.

- Jako młodzi ludzie, którzy właśnie zdobywają wiedzę i doświadczenie obserwując m.in. wydarzenia w sejmie, uważamy że rzeczowym dialogiem dochodzi się do dobrych decyzji drogą kompromisu i niezbędnych wzajemnych ustępstw - Kamil Szałecki (Skarbnik Młodej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim)

 - By zapobiegać wymieraniu dialogu pomiędzy ludźmi złożyliśmy wniosek do pani dyrektor Wiesławy Pawłowskiej o udostępnienie sali konferencyjnej w obiekcie OSiRu i obecnie czekamy na rozpatrzenie naszego pisma. Pragniemy co najmniej raz w miesiącu organizować w Inowrocławiu debatę uczącą kultury słowa, wypowiedzi i prezentacji swoich postulatów. Debaty te będą nie tylko promowały nasze miasto, lecz także województwo, polską historię oraz poruszały sprawy polityczne. Pierwszymi tematami będą:

-  Potrzeby mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. 

- Młodzi ludzie, a wybory samorządowe

- Sposoby na angażowanie się w sprawy małych społeczeństw - powiedział Dobromir Szymański (Przewodniczący Młodej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim).

- Podobnie wspólnie z Forum Młodych PiS, Młodymi Demokratami, Młodymi Nowoczesnymi, Młodymi dla Wolności przygotowaliśmy pismo do TVP 3 Bydgoszcz o utworzenie w ramówce tej stacji programu na wzór "Młodzieży Kontra". Program ten ma uczyć prezentacji swych poglądów i kulturalnego wyrażania opinii na dane tematy. Prośbę swą umotywowaliśmy tym, że wyżej wspomniana propozycja programowa jest dobrą okazją dla widzów do zapoznania się z poglądami, opiniami, stanowiskami poszczególnych środowisk politycznych w samorządach naszego województwa. W programie tym mogliby uczestniczyć młodzi ludzie należący do młodzieżówek partii politycznych, którzy wiążą swoją przyszłość z polityką samorządową naszego regionu lub z parlamentem - powiedział Dobromir Szymański (przewodniczący Młodej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim)

- Młoda Prawica organizuje też akcję „Rozdaj jabłko na Dzień Dziecka”. Od wczoraj rozdawaliśmy jabłka w Inowrocławiu, na dniach akcja odbywać się będzie w Bydgoszczy, natomiast finałem całego przedsięwzięcia będzie promowanie tego co polskie, zdrowe, pyszne i łatwo dostępne - powiedział - Wiktor Zieliński (działacz Młodej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim)

 

Konferencja Prasowa Młodej Prawicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się