:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Konferencja Ireneusza Stachowiaka kandydata na Prezydenta Inowroclawia

Dzisiaj na konferencji prasowej Zjednoczona Prawica oficjalnie ogłosiła Ireneusza Stachowiaka kandydatem na prezydenta Inowrocławia z obozu Zjednoczonej Prawicy.

Na konferencji   zabrali głos: Tomasz Latos - Poseł na sejm, Mikołaj Bogdanowicz - wojewoda bydgoski, Adam Banaszak - radny sejmiku. Marcin Wroński  -szef porozumienia Inowrocław.


Konferencja Ireneusza Stachowiaka kandydata na Prezydenta Inowroclawia komentarze opinie

 • Wyborca - niezalogowany 2018-07-10 19:47:28

  Banały, frazesy, nic nowego ..... "wszystkie ręce na pokład. ..." póki co widzę wszystkie ręce jak na mszy u biskupa.... wciskanie głupot typu jak zostane prezydentem to będzie lepiej w mieście bo koledzy są w kraju przy władzy. .. władze w państwie przejęli wykonawczą sadawnicza cześć mediów, w spółkach państwowych to teraz marzy im się totalna władza w samorządach. .. WYBORCY mieszkańcy Inowrocławia, tylko nie Stachowiak ze swoją prawica bo obudzimy się następnego dnia z obrazami na ścianach i pomnikami Kaczyńskich.... Osobiście dałbym szanse w końcu kobiecie, która odważyła się startować. Reszta to sami panowie za którymi stoją tuzy polityki i układy. Nie dopuscmy by polityka opanowała samorządy.

 • Obserwator - niezalogowany 2018-07-10 21:56:21

  Czy ja dobrze widzę, że z tyłu chowa się pan karierowicz Szota? Dopiero co widziałem tego pana w informacjach w TV relacjonującej wystąpienie pana Jakiego w Warszawie! Parcie pisowców na ekran rośnie więcej niż sondaże :)

 • gość 2018-07-11 09:03:20

  Zwolennicy Platformy już wiedza jak będzie. Pinindzy tez miało nie być. Już jest obawa o zmiany w urzędzie który już dawno trzeba było przewietrzyć. Nadal brak pokory .

 • gość 2018-07-11 13:43:53

  W urzędzie u Brejzy siedział, aż mu koledzy lepszą fuchę znaleźli. Teraz chce wrócić. Komedia!!!

 • gość 2018-07-12 07:47:15

  Komedia to była z lewymi fakturami Już o tym zapomniano czy nie chce się pamiętać.

Dodajesz jako: Zaloguj się