:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

Komu rower, komu...

Komunikaty Policja, rower - zdjęcie, fotografia

Kryminalni z Inowrocławia zatrzymali i rozliczyli 28-letniego mężczyznę. Odpowie on za włamanie. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu (12.04.18) w Inowrocławiu doszło do włamania do jednego ze sklepów z artykułami sportowymi. Sprawca pokonał metalową siatkę i zabrał dwa rowery wartości blisko 3 tys. zł. Powiadomieni o przestępstwie policjanci, zbierali informacje i działali, by wykryć sprawę. Jeszcze tego samego dnia po godz. 20.00 ustalili, że jakiś mężczyzna, na terenie miasta oferuje do sprzedaży dwa rowery. Namierzyli go na Osiedlu Rąbin. 28-letni mieszkaniec wpadł, gdy próbował sprzedać dziecięcy rower marki B-Twin.

Policjanci dowiedli, że ten właśnie mężczyzna ma bezpośredni związek z włamaniem i zatrzymali go. Działając dalej w sprawie, kryminalni ustalili, że drugi rower, który zginął ze sklepu, już sprawca zdążył sprzedać. Idąc tym tropem dotarli do nowego właściciela i rower odzyskali. W sobotę (14.04.18) zatrzymany 28-letni inowrocławianin usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Komu rower, komu... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się