:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Kolejne zniżki dla posiadaczy Karty Inowrocławianina

Gospodarka, Kolejne zniżki posiadaczy Karty Inowrocławianina - zdjęcie, fotografia

Kilka tysięcy mieszkańców będzie płaciło mniej za zabiegi rehabilitacyjne, sprzęt medyczny czy legginsy, koszulki i bluzy i suplementy diety. Wszystko dzięki temu, że posiadają Kartę Inowrocławianina.

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza podpisał dziś porozumienie z czterema nowymi firmami, które zgłosiły się do funkcjonującego od blisko półtora roku programu.

- Bardzo mnie cieszy, że kolejni przedsiębiorcy włączają się do naszego miejskiego projektu, bo to oznacza, że wyczuwają w tym możliwość zarobienia. Pragnę jednak przypomnieć, że na oferowanych przez nich zniżkach zyskują także korzystający ze zniżek inowrocławianie – mówi Ryszard Brejza.

Obecnie Kartą Inowrocławianina posługuje się i ze zniżek korzysta 5118 mieszkańców. Z projektem współpracują 43 firmy i przedsiębiorstwa.

Oto lista firm, z którymi Miasto podpisało dziś porozumienie oraz lista oferowanych przez nie zniżek:

„Do przodu” Sylwia Pińska - rabat w wysokości 10 %  na legginsy, koszulki, bluzy, suplementy diety oraz rabat w wysokości 5 % na pozostały asortyment. Artykuły można zakupić w sklepie przy ul. Świętego Ducha 13 w Inowrocławiu.

Centrum Medyczne Sir Med - rabat w wysokości 10 % na wszystkie zabiegi rehabilitacyjne. Centrum Rehabilitacji Leczniczej znajduje się w budynku przy ul. Staropoznańskiej 131-133.

PHU „Nikita” Marzena Jakielaszek, Sklep Medyczny Zdrowie - zniżka  12 % na sprzęt medyczny i akcesoria – wyłącznie produkty nierefundowane w  Sklepie Medycznym Zdrowie przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 52 w Inowrocławiu.

Rehabilitacja Piotr Hadowski - 50 % zniżki na pierwszą wizytę w gabinecie rehabilitacyjnym przy ul. Kamiennej 82 w Inowrocławiu.

 

Wszelkie szczegóły dotyczące Karty Inowrocławianina można znaleźć na stronie internetowej Miasta www.inowroclaw.pl w specjalnej zakładce. Tam też można znaleźć listę punktów, w których można składać wnioski o jej wydanie.

Kartę mogą otrzymać osoby, które zadeklarowały w zeznaniu podatkowym, że ich miejscem zamieszkania jest Inowrocław. Kartę wydajemy osobom dorosłym na ich wniosek, osobom powyżej 7 i poniżej 18 roku życia na wniosek rodzica, natomiast dzieci do 7 roku życia korzystają z kart rodzica.

UM


Kolejne zniżki dla posiadaczy Karty Inowrocławianina komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się