:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C pochmurno z przejaśnieniami

Kolejna porażka KSK Noteć

Niestety koszykarze Noteci ponieśli kolejną porażkę. Tym razem lepsza okazała się Kotwica Kołobrzeg. Choć po pierwszej kwarcie wygranej 23:12 można było mieć nadzieję na końcowy sukces. Jedak im dalej w las... Decydująca okazała się trzecia kwarta przegrana 10:27.

KSK Noteć Inowrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg

73:89 (23:12, 21:26, 10:27, 19:24)

Noteć: Małecki 28 (5), Paul 16, Maciejewski 8 (1), Michalski 6, Krawczyk 5 (1), Filipiak 5 (1), Szczepanik 3, Sroczyński 2

Kotwica: Bodych 18, Przyborowski 15, Rduch 15 (3), Ryżek 14 (2), Pawłowski 9 (1), Dzierżak 9 (1), Żmudzki 4, P. Bodych 3 (1), Dobriański 2, Grujić 0

Noteć cały czas gra bez kontuzjowanego Lisowskiego oraz bez zapowiadanych wzmocnień. Jak widać o zwycięstwo będzie coraz trudniej, a rywale coraz bardziej uciekają.

ksk noteć, koszykówka, basketball - komentarze opinie

• Gosc - niezalogowany 2017-12-06 22:57:41

Trenerze. 3 kwarta przegrana z kretesem. Dlaczego w kwarcie trener nie przrerwal gry biąrąc czas na chwilowy odpoczynek i mobilizacje drużyny ????.

• gość 2017-12-07 16:19:46

Na 4,30 przed końcem III kw. trener poprosił o czas, a po nim przewaga rywala wzrosła z 4 do 13 pkt. Byliśmy na innym meczu ? Pozdrawiam

Dodajesz jako: Zaloguj się