:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kogo widzicie na fotelu prezydenta po wyborach?

10/09/2018 15:30
wybory, widzicie fotelu prezydenta wyborach - zdjęcie, fotografia

Rozpoczynamy zabawę przedwyborczą. Kogo widzicie na fotelu prezydenta Inowrocławia? Kto Waszym zdaniem, ma szansę wygrać, a kto nie będzie się liczył w tych wyborach? Wszystko w Waszych rękach.

Sonda załaduje się pod tekstem

Prezentujemy nową sondę, ze względów technicznych, w poprzedniej nie było blokady powtórnego oddawania głosów.

Jeśli głosujesz z komórki przewiń na dół strony i przełącz ne pełną wersję portalu.

Reklama

Kogo widzicie na fotelu prezydenta po wyborach? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 17:04:27

    Nie ma kandydatki na prezydenta miasta o imieniu Magdalena. Jest Anna. Wstyd dla autorów!!! (jest Anna Magdalena, poprawione, red.)

  • Wyborca - niezalogowany 2018-09-10 22:05:26

    Teraz p. Radzikowski niech pan pochwali się na FB wynikiem sondy... jak kandydat na prezydenta może opublikować takie blazenady? Drogi wyborco zastanów się 2 razy zanim oddasz głos. ..

  • Janusz Radzikowski - niezalogowany 2018-09-10 23:41:15

    Ja nazywam się Radzikowski, a Pan Pani to nikt ?

  • Wyborca - niezalogowany 2018-09-11 18:47:26

    Ja jestem Wyborca... decydent Kowalski Kowalska

  • gość 2018-09-11 19:04:49

    Panie Radzikowski trochę pokory. Ludzie nie muszą się podpisywać, na kartach do głosowania również i lepiej żeby o tym pan pamiętał.

  • gość 2018-09-12 16:22:48

    Ja widzę właśnie tego Pana a tym fotelu, a pokorę ten Pan właśnie. Jak do tej pory w nic nie jest wpłata ny.

  • gość 2018-09-14 10:04:49

    hehe dobre w nic nie jest wplątany-pewnie jest z marsa

  • gość 2018-09-15 19:37:07

    Ta zabawa to lipa. A gdzie kandydat Misterski???

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 22:12:49

    Stachowiak będzie dobrze

  • Gość - niezalogowany 2018-09-17 21:18:41

    Pan Ryszard Brejza

  • gość 2018-09-18 07:07:02

    Ktoś od kandydata manipuluje. Jeszcze 6 godzin temu Radzikowski miał 600 komentarzy, teraz ma 1600. Za chwilę wrzuci na fejsa screena i napisze że takie są wyniki sondażu :)

  • gość 2018-09-18 08:35:00

    Manipulacja bo Brejza przegrywa ... 16 lat te same teksty, żałosne.

  • urzednik - niezalogowany 2018-09-18 08:36:34

    niedawno Brejza miał 35 a ma 574 - wydział propagandy działa, wiem o tym

  • Zadowolony - niezalogowany 2018-09-18 08:44:30

    Bo na Radzikowskiego glosuja mieszkańcy a nie żołnierze od gazetek promocyjnych.

  • Nauczyciel - niezalogowany 2018-09-18 08:52:06

    Z tego co się orientuję, a orientuję się dość dobrze zwolennicy Brejzy maja pełne portki strachu przed Radzikowskim. Dlatego nie potrafią zrozumieć, że ludzie wolą głosować na pana Janusza. Miasto ma po prostu dość pana Ryszarda. Sporo zrobił ale już czas na emeryturę.

  • gość 2018-09-18 10:54:39

    Myślę że głosują na niego żabki z rąbińskiego stawku.

  • gość 2018-09-20 19:09:16

    Nie udało sie w gazecie pomorskiej to próbuje tutaj. Kto bogatemu zabroni ha ha ha

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

_

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie - Zapraszamy!


Zobacz ogłoszenie