:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Kocia wizyta u inowrocławskich przedszkolaków

Przedstawicielki Stowarzyszenia Koty Niczyje, Inowrocław objechały. Same nie podróżowały, koty z nimi były i przedszkola 2,4,14 i 20 odwiedziły. Nagrody dzieciom za konkurs rozdały.

Z okazji Święta kotów Panie wolontariuszki Edyta  i Marta o kocim losie opowiedziały. Dobrze ,że ludzie zwierzęta mają i o nie dbają i je kochają lecz nie wszystkie w szczęściu opływają bo źli ludzie na ulicę je wyrzucają. Dzieci widziały, że koty spały, a jak nie spały to sobie leżały a jak nie leżały to się przeciągały , ponieważ bezpieczeństwo odzyskały. Głodne nie były więc się bawiły a dzieci patrząc na nie bardzo się cieszyły . Przedszkolacy aktywny udział w spotkaniu brały, zagadki rozwiązywały, wierszy słuchały, piosenki śpiewały , wiadomościami się dzieliły, dyskutowały i koty oczywiście głaskały. Panie wolontariuszki serca ogromne mają wszystkie sponiewierane zwierzęta swą miłością otaczają. Sojuszników ciągle poszukują , z Panią Wiesławą Bancarzewską inowrocławską pisarką, miłośniczką kotów współpracują. Nadzieję zawsze mają, więc w swoich staraniach o nowych przyjaciół nigdy nie ustają. Dzień ten dla dzieci był udany i wspaniały,  wszystkiego doświadczyły i współodczuwały w ważnym spotkaniu udział brały.

Po co mówić o dobroci , przy obrazku biednych kociąt , jak tu blisko , niedaleko tyle istnień w smutku czeka. Zwierzęta nie zarabiają , na człowieka gest czekają. Mowa srebrem a działanie złotem , poświęć nieco czasu – zaopiekuj się kotem. On Ci za to czułością odpłaci , Twoje życie dzięki niemu się wzbogaci. Rąk do pracy potrzeba wciąż wiele więc zostań Naszym Przyjacielem.


Kocia wizyta u inowrocławskich przedszkolaków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl