:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

Kelly Family wraca na scenę. Pamiętacie ich?

lifestyle, Kelly Family wraca scenę Pamiętacie - zdjęcie, fotografia

Legendarna grupa lat 80 i 90 Kelly Family wraca na scenę muzyczną. Zespół właśnie nagrał swój nowy teledysk do piosenki "Nanana". Ostatni teledysk ukazał się aż 12 lat temu.

Singlem promującym krążek „We Got Love" jest „Nanana". Piosenka pojawiła się już na płycie „Almost Heaven" w 1996 roku, teraz jednak muzycy nagrali jej nową wersję.  Płyta na rynku pojawi się już 24 marca. Na albumie znajdą się nagrane na nowo największe przeboje grupy, premierowe kompozycje oraz, jak zapowiedzieli muzycy, różne niespodzianki.

Historia zespołu The Kelly Family rozpoczęła się w 1966 roku, kiedy to tancerka Barbara Ann i jej mąż, sprzedawca Dan Jerome Kelly, postanowili przeprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych do Hiszpanii. Przeprowadzili się tam razem z czworgiem dzieci – Dannym, Caroline, Paulem i Kathy. Na południu cała rodzina zajęła się muzykowaniem. Najpierw grali koncerty na ulicach, ale w końcu udało im się wydać pierwszą płytę – „The Kelly Family". Było to w 1979 roku. W latach 80. i 90. grupa koncertowała na całym świecie, w tym także w Polsce.

Kelly Family wraca na scenę. Pamiętacie ich? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się