:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Kasprowicz z ministadionem Lekkoatletycznym

Od wczoraj I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu posiada pełny ministadion lekkoatletyczny. W grudniu 2014 roku do użytku oddano boisko wielofunkcyjne.

Teraz boisko uzupełnione zostało o profesjonalną bieżnię (okólną trzytorową oraz czterotorową na prostej 100 metrów), rzutnię do pchnięcia kulą, skocznię wzwyż i skocznię w dal.
Podczas otwarcia obiektu odbyła się sztafeta nauczycieli, gimnazjalistów i licealistów na 200 metrów oraz pokaz nowych urządzeń sportowych.
Uroczystość otwarcia uświetnili swą obecnością przedstawiciele władz powiatu inowrocławskiego (z którego funduszy powstał obiekt) ze Starostą Tadeuszem Majewskim i Wicestarostą Włodzimierzem Figasem na czele. Przybyli również przedstawiciele Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Jana Kasprowicza, w tym byli nauczyciele wychowania fizycznego w naszej szkole.

ILO

Kasprowicz z ministadionem Lekkoatletycznym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl