:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Sporty walki, Karatecy rywalizowali Janikowie - zdjęcie, fotografia
Portal Inowrocław 04/10/2018 09:52

W Janikowie 30 września, odbył się III TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA JANIKOWA w turnieju wzięło udział 140 zawodników z 5 klubów: Bushido Bydgoszcz, Dojo Toruń, Empi Dopiewo, Gakko Łabiszyn oraz Inowrocławski Klub Sportowy Karate.

Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach karate wg przepisów WKF, najmłodsi w torze przeszkód oraz kihon. W ramach turnieju rozegrano także zawody w Kenjutsu oraz Ju-Jutsu w których rywalizowali zawodnicy IKSK sekcji Ju-Jutsu, Sekcja Rondo oraz Gakko Łabiszyn.
Gratulujemy wszystkim medalistom oraz dziękujemy OSiR w Janikowie i Urzędowi Miasta w Janikowie za współpracę.
Następne zawody z cyklu Liga Karate Powiatu Inowrocławskiego odbędą się w grudniu na Mikołajkowych Zawodach Karate w Inowrocławiu i tam zostaną wyłonieni zwycięzcy Ligi Karate.

 

Wyniki:

 

KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT

1 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz, Anna Urbańska, Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Maria Krasucka, Aleksandra Woźniak, Izabela Jakubowska – IKSK Piotrków Kuj.

3 miejsce: Natalia Szkudlarek, Wiktoria Kozłowska, Patrycja Lewandowska – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Aleksandra Heck – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Anna Lachowicz - BUSHI-DO Bydgoszcz

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY MŁODZICZKI 12-13 LAT

1 miejsce: Izabela Jakubowska – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Maria Krasucka – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW

1 miejsce: Jakub Grzegorek, Krzysztof Zuchniarek, Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Jan Grzegorek, Mateusz Kaczmarek, Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Michał Giszter, Jarosław Matyjasik, Mikołaj Wojewoda – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Wiktor Głuszak, Norbert Czepczyński, Paweł Zieliński – IKSK Gniewkowo

 

KATA INDYWIDUALANE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Patrycja Lewandowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Maria Kowalczyk - IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Kaja Kępa – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE BIŁE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Norbert Czepczyński – IKSK Gniewkowo

2 miejsce: Igor Robaszewski – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Wiktor Kaczmarek – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Jakub Lewandowski – IKSK Inowrocław

 

TOR PRZESZKÓD 7 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Nataniel Lidmann – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Norbert Czepczyński – IKSK Gniewkowo

2 miejsce: Wiktor Dembek – DOJO Toruń

3 miejsce: Paweł Zieliński – IKSK Gniewkowo

 

TOR PRZESZKÓD 7 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Natalia Szkudlarek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Emila Duniecka – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Mogilno

3 miejsce: Julia Radzikowska – GAKKO Łabiszyn

 

TOR PRZESZKÓD 6 LAT I MŁODSI DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Marcelina Stępień – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Nina Kurowska – DOJO Toruń

3 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Pakość

 

TOR PRZESZKÓD 6 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Igor Chochliński – IKSK Janikowo

2 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Oliwier Cichocki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Daniel Ryszewski – IKSK Janikowo

 

KENJITSU 170 CM+

1 miejsce: Dominik Leszkiewicz – IKSK JU JITSU Inowrocław

2 miejsce: Kacper Kacprzak – IMAF RONDO Inowrocław

3 miejsce: Marceli Błażejewski – GAKKO Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Filip Barczak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Wiktor Zakaszewski – IKSK Pakość

3 miejsce: Mateusz Kaczmarek – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Zofia Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI 12-13 LAT

1 miejsce: Kinga Majcherczyk  – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Zofia Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Amelia Kranz – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Weronika Świś – GAKKO Łabiszyn

 

KENJITSU PIERWSZY KROK DO 7 LAT DO 125 CM

1 miejsce: Antoni Szymanowski – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Julia Radzikowska – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Stanisław Jarolewski – GAKKO Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 7 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Eliza Serafin – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Olga Serafin – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Mogilno

3 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

 

KIHON CHŁOPCY 6 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Wiktor Zakaszewski – IKSK Pakość

2 miejsce: Daniel Ryszewski – IKSK Janikowo

3 miejsce: Franciszek Stalpiński – DOJO Toruń

3 miejsce: Igor Chochliński – IKSK Janikowo

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Szymon Zakaszewski -  IKSK Pakość

3 miejsce: Jan Rogatty  – BUSHI-DO Bydgoszcz

 

KENJITSU PIERWSZY KROK DO 8 LAT DO 135 CM

1 miejsce: Adrian Buczkowski – IMAF RONDO Inowrocław

2 miejsce: Nataniel Lidmann – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Martyna Buczkowska – IMAF RONDO Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICY 12-13 LAT

1 miejsce: Miłosz Dyrdul – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 7 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Natalia Szkudlarek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

 

KENJITSU DO 140 CM

1 miejsce: Emil Sadowski – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Hubert Churski – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Cezary Kopczyński – GAKKO Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Julia Laskowska – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Maria Krasucka – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Izabela Jakubowska – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Hieronim Jackowski – IKSK  Kruszwica

3 miejsce: Sergiusz Kłos – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Jakub Lewandowski – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŹEJ KADECI 14-15 LAT

1 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Marceli Błażejewski – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Wiktor Głuszak – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Michał Giszter – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ KADETKI 14-15 LAT

1 miejsce: Julia Sęk – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK Inowrocław

 

KENJITSU DO 150 CM

1 miejsce: Amelia Kranz – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Jagoda Kowalska – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Kaja Kępa – GAKKO Łabiszyn  

 

KIHON DZIEWCZĘTA 6 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Nina Kurowska – DOJO Toruń

3 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Pakość

3 miejsce: Marcelina Stępień – IKSK Kruszwica

 

FANTOM KUMITE CHŁOPCY 6-7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Filip Bartczak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

 

FANTOM KUMITE DZIEWCZĘTA 6-7 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Pakość

3 miejsce: Gabriela Rybarczyk – IKSK Orchowo

 

KENJITSU DO 170 CM

1 miejsce: Mikołaj Rzyski – IMAF RONDO Inowrocław

2 miejsce: Luiza Adamowska – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Julia Sęk – GAKKO Łabiszyn

 

KIHON CHŁOPCY 7-8 LAT

1 miejsce: Nataniel Lidmann – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Hubert Churski – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Szymon Horbiński – IKSK Orchowo

 

KENJITSU DO 160 CM

1 miejsce: Gracjan Lidmann – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Laura Adamowska – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Weronika Świś – GAKKO Łabiszyn 

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT + 30 KG

1 miejsce: Amelia Smoczyńska –  IKSK Orchowo

2 miejsce: Wiktoria Kozłowska –  IKSK Kruszwica

3 miejsce: Patrycja Lewandowska – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT – 30KG

1 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Wiktoria Kowalczyk – IKSK Pakość

3 miejsce: Maria Kowalczyk – IKSK Inowrocław

 

GRAPPLING DZIECI

1 miejsce: Aniela Buczkowska – IMAF RONDO Inowrocław

2 miejsce: Martyna Buczkowska – IMAF RONDO Inowrocław

3 miejsce: Adrian Buczkowski – IMAF RONDO Inowrocław

 

GRAPPLING

1 miejsce: Mikołaj Rzyski – IMAF RONDO Inowrocław

2 miejsce: Jakub Królik – IMAF RONDO Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI (OPEN)

1 miejsce: Tymon Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Igor Chochliński – IKSK Janikowo

3 miejsce: Wiktor Zakaszewski – IKSK Pakość

3 miejsce: Filip Bartczak – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT – 35 KG

1 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Zofia Burenkow  – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Amelia Smoczyńska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Izabela Jakubowska – IKSK Piotrków Kujawski

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT + 30 KG

1 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Tymon Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Mateusz Czernek – IKSK Orchowo

3 miejsce: Jakub Lewandowski – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT – 30 KG

1 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Jakub Gniadek – DOJO Toruń

3 miejsce: Jan Rogatty  – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Szymon Zakaszewski – IKSK Pakość

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT + 35 KG

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Mogilno

 

KIHON DZIEWCZĘTA 7-8 LAT

1 miejsce: Lena Dota – IKSK Janikowo

2 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Wiktoria Szwarc – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Gabriela Rybarczyk – IKSK Orchowo

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Tymon Burenkow  – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Jakub Gniadek – DOJO Toruń

3 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Emil Sadowski – GAKKO Łabiszyn

 

JU JITSU MIXED KUMITE

1 miejsce: Dominik Leszkiewicz – IKSK JU JITSU Inowrocław

2 miejsce: Mateusz Drogowski – IMAF RONDO Inowrocław

3 miejsce: Damian Kuźmiński – IMAF RONDO Inowrocław 

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 7 LAT I MŁODSZE (OPEN)

1 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Mogilno

2 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Agata Grecman – IKSK Pakość 

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT + 35 KG

1 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

2 miejsce: Franciszek Kaczmarek - IKSK Kruszwica

3 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT – 35 KG

1 miejsce: Patryk Kubiak – IKSK Janikowo

2 miejsce: Szymon Zakaszewski – IKSK Pakość 

3 miejsce: Bartłomiej Czubachowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZKI 12-13 LAT – 40 KG

1 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Zofia Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Mogilno

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZKI 12-13 LAT + 40 KG

1miejsce: Kinga Majcherczyk – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

3 miejsce: Maja Rybarczyk – EMPI DOPIEWO

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT + 40 KG

1 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

2 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Mogilno

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT – 40 KG

1 miejsce: Miłosz Dyrdul – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI 14-15 LAT

1 miejsce: Bartosz Komsta –

2 miejsce: Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

3 miejsce: Wiktor Głuszak –

3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADETKI 14-15 LAT

1 miejsce: Maria Kerner – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK Orchowo

3 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno 

 

KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORKI 16-17 LAT

1 miejsce: Marta Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Maria Kerner – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK Inowrocław

A.P.

Karatecy rywalizowali w Janikowie komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"