:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Jednośladem bezpiecznie na drogach

Policjanci inowrocławskiej drogówki przeprowadzili wzmożone kontrole stanu bezpieczeństwa rowerzystów, motorowerzystów i motocyklistów. Zwracali także szczególną uwagę na wykroczenia popełniane wobec tej grupy użytkowników dróg.

Od kilku lat na drogach widzimy coraz większe zainteresowanie Polaków jednośladami, zarówno rowerami jak i tymi z silnikiem. Jednak w dalszym ciągu nie wszyscy z nich zwracają uwagę na zapewnienie sobie i innym bezpieczeństwa na drodze. Dlatego inowrocławscy policjanci przeprowadzili dodatkowe, zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, działania na drogach powiatu. Sprawdzali oni, między innymi, uprawnienia do kierowania pojazdami i obowiązkowe wyposażenie jakie powinny takie pojazdy i ich kierowcy posiadać. Ponadto interweniowali w sytuacji jazdy rowerem po chodniku, czy po jezdni, gdy obok jest poprowadzona ścieżka rowerowa. Policjanci, dbając o bezpieczeństwo kierowców jednośladów, kontrolowali także kierowców samochodów pod względem zachowania bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami przy wyprzedzaniu.

KPP

Jednośladem bezpiecznie na drogach komentarze opinie

  • gość 2018-05-16 18:22:14

    Najlepszy sposób na bezpiecznajazdę motocyklem jest jazda z Yanosikiem, żeby policję bezpiecznie omijać :D

  • gość 2018-05-16 20:19:21

    sezon rozpoczęty, pojeżdzone z Yanosikiem oczywiście. Ważne żeby bezpiecznie jeździć i mandatów nie dostawać

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl