:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Jasełka w Przedszkolu "Piastuś"

Grudzień to miesiąc obfitujący w tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Jedną z nich są "Jasełka", czyli przedstawienie opowiadające historię narodzin Jezusa, wywodzące się z widowisk zapoczątkowanych przez Św. Franciszka z Asyżu. 

Zgodnie z naszą tradycją 18-19 grudnia w przedszkolu "Piastuś" odbyły się Jasełka  zorganizowane przez najstarszą grupę przedszkolną. Widowisko przygotowane przez dzieci wprowadziło zarówno młodszych, jak i starszych widzów w uroczysty nastrój Bożego Narodzenia. 

Dzieci wraz z nauczycielami oraz rodzicami aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu dekoracji, strojów, scenariusza a każde z nich miało do odegrania rolę, zgodną ze swoimi  predyspozycjami oraz aktualnymi możliwościami. 

Goście, którzy w tym roku pojawili się w naszym przedszkolu mieli okazję obejrzeć nie tylko przedstawienie, ale również posłuchać polskich kolęd oraz piosenek ilustrowanych tańcem i ruchem, zaśpiewanych przez dzieci całkowicie w języku angielskim.

Choć pracy włożonej w przygotowania do tego świątecznego spotkania nie brakowało to był to dla wszystkich naszych dzieci czas radości z powodu szykowanej dla najbliższych niespodzianki. Gromkie brawa na koniec występu oraz najserdeczniejsze życzenia składane przez osoby bliskie naszym milusińskim świadczą o tym, że było warto.

Jasełka w Przedszkolu "Piastuś" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl