:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Ireneusz Stachowiak Przewodniczącym Konwentu Prezesów WFOŚiGW!

Gospodarka, Ireneusz Stachowiak Przewodniczącym Konwentu Prezesów WFOŚiGW! - zdjęcie, fotografia

Ireneusz Stachowiak został wybrany na Przewodniczącego Konwentu Prezesów Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który tworzą prezesi 16 WFOŚiGW z poszczególnych województw. Główną rolą Przewodniczącego jest m.in. koordynowanie współpracy wszystkich Wojewódzkich Funduszy oraz reprezentowanie ich na zewnątrz.

Podczas styczniowego konwentu poruszone zostały tematy związane z zacieśnieniem współpracy pomiędzy Wojewódzkimi Funduszami oraz rozszerzeniem wspólnych działań  z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Głównym celem jest wypracowanie skutecznego systemu wsparcia zadań wpływających na ochronę środowiska, w tym walkę ze smogiem oraz rozwój elektromobilności. Omówione zostały również możliwości stworzenia wspólnych programów dofinansowania w zakresie podniesienia efektywności energetycznej dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych oraz budownictwa jednorodzinnego.

- Cieszę się bardzo, że będę mógł reprezentować Wojewódzkie Fundusze. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt. Przed nami wiele ciekawych wyzwań i pomysłów do realizacji. Mam nadzieję, że im sprostamy szczególnie w zakresie walki o czyste powietrze i rozwój elektromobilności  Ireneusz Stachowiak prezes WFOŚiGW w Toruniu.


Ireneusz Stachowiak Przewodniczącym Konwentu Prezesów WFOŚiGW! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-05 20:49:03

    Dobry kandydat na prezydenta Inowrocławia

  • Gość - niezalogowany 2018-02-06 08:32:56

    Slucham ?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl