:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Instytut Urody Souvre o higienie i zdrowych nawykach w Muzycznej Krainie! 

Dzieci z Przedszkola nr 14 przy ul. św. Ducha 86 uczestniczyły w warsztatach tworzenia kolorowych, pachnących kul i żelek do kąpieli.

Celem wykonania bezpiecznych produktów było pogłębienie wiedzy z zakresu higieny oraz kształtowanie i utrwalanie właściwych postaw higienicznych poprzez uświadomienie przedszkolakom zagrożeń, jakie stanowią dla zdrowia chorobotwórcze zarazki, z którymi mają kontakt na co dzień. Jak zaradzić? Jak się ochronić? … i na wiele innych pytań odpowiadano w pogadance, która poprzedziła praktyczne działania dzieci. Z wielkim zaangażowaniem „przedszkolne czyścioszki” uczestniczyły w wykonaniu naturalnych kul i żelek do kąpieli. To były warsztaty pełne emocji, radości, oczekiwań na obiecane czary mary z kulkami w wannie. Za zaangażowanie i aktywne działanie w warsztatach mali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy szkoleniowcom Instytutu Urody Souvre w Inowrocławiu za pomysłowe warsztaty edukacyjne.

Instytut Urody Souvre o higienie i zdrowych nawykach w Muzycznej Krainie!  komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl