:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

II Bieg Souvre za nami

10 czerwca amatorzy sportów biegowych z naszego regionu spotkali się na starcie Biegu Souvre w Inowrocławiu, aby przemierzyć jeden z dystansów: 5 km lub 10 km. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, bez względu na wiek – zarówno tych, którzy na co dzień trenują, jak i do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Imprezie patronuje portal inowroclaw.info.pl.

Biegaczom, oprócz udziału w zdrowej rywalizacji, przyświecać będzie szczytna idea. - Cel jest wielki! Oprócz ogromnej dawki endorfin i celebrowania biegowego święta, będzie towarzyszyła nam jeszcze jedna misja – w tym roku pomagamy dzieciakom z domów dziecka oraz osobom z rozległymi poparzeniami ciała, których marzeniem jest powrót do pełnej sprawności fizycznej. Dodam, że wydarzenie organizowane jest przez Fundację Souvre, której celem jest nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia, ale również niesienie pomocy potrzebującym – dodaje Joanna Stochmal.

Uczestnicy mogli wziąć udział w następujących kategoriach biegowych: biegi dla dzieci na 100 m, 400 m i 800 m oraz biegi główne na 5 km i 10 km

II Bieg Souvre za nami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl