:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

I maluchy i starszaki, to bezpieczne przedszkolaki

To hasło wielokrotnie wybrzmiało na konkursie przedszkoli z udziałem sześciolatków. W jury zasiadła dyrekcja filii przedszkola "Muzyczna Kraina" w Inowrocławiu, policjanci i kierownik inowrocławskich pływalni.

Przedszkole nr 14 „Muzyczna kraina” w Inowrocławiu zorganizowało wczoraj (13.06)  konkurs dla sześciolatków. Zmagania odbyły się pomiędzy dziećmi uczęszczającymi do wszystkich filii tego przedszkola. Celem konkursu było sprawdzenie wiadomości z zakresu znajomości zasad bezpieczeństwa i umiejętności radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach: na drodze, w kontaktach z obcymi, znajomości numerów alarmowych, a także bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Konkurs odbył się z inicjatywy i został poprowadzony przez Panie Iwonę Grubalską i Izabelę Kusal. Dzieci zmagały się w trzyosobowych zespołach. Było edukacyjnie, kolorowo i radośnie, bo żadno z zadań nie zaskoczyło dzieci. Wszyscy odpowiadali wzorowo i zdobyli maksymalną ilość punktów. Policjanci uczestników konkursu obdarowali edukacyjnymi książeczkami i odblaskami.

Gratulujemy sześciolatkom znajomości zasad bezpieczeństwa.

KPP

I maluchy i starszaki, to bezpieczne przedszkolaki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl