:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Gren Run już za miesiąc

Kiedy: 2018-04-08 , godzina: 13:00 | Gdzie: Stadiom im. Inowrocławskich Olimpijczyków

Biegi, miesiąc - zdjęcie, fotografia

GREEN RUN zbliża się coraz szybciej więc zaczynamy zdradzać Wam coraz więcej szczegółów dotyczących biegu i jego otoczki zachęcając do zapisów.

Dzisiaj prezentujemy Wam medal jaki otrzyma każdy kto pobiegnie w GREEN RUN.

Motywem przewodnim całego cyklu Four Colours Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 kilometrów  w tym roku jest Park Solankowy i jego charakterystyczne miejsca. Medal na GREEN RUN przedstawia Pawia Solankowego i jest w postaci figurki. Mamy nadzieję że przypadnie Wam do gustu i będziecie chcieli go mieć w swojej kolekcji. Oczywiście wszystkie medale będą miały swój wspólny element ale te informacje zdradzimy Wam w swoim czasie.

Miło nam również poinformować iż wzorem dwóch ubiegłych edycji patronat na Cyklem objął Prezydent Miasta Inowrocławia Pan Ryszard Brejza.

Przypominamy również że pakiety startowe uzależnione są od zawartości a nie długości dystansu i sami biegacze decydują jaki rodzaj pakietu wybrać:

Mamy do dyspozycji trzy rodzaje pakietów startowych:

- Pakiet Normal - zawiera napój izotoniczny, baton energetyczny oraz kubek - cena 25.00 zł.

- Pakiet Standard - zawiera napój izotoniczny, baton energetyczny oraz koszulkę techniczną - cena 40.00 zł.

- Pakiet VIP - zawiera napój izotoniczny, baton energetyczny, kubek, koszulkę techniczną oraz GADŻET  z limitowanej serii Four Colours 2018 dostępny tylko w tym pakiecie - cena 65.00 zł

 

Zachęcamy do zapisów poprzez system sts-timing oraz w biurze MKS Inowrocław które mieści się na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 18.00 - 20.00.

Zachęcamy do udziału w jednym z najlepszych cyklów biegowych w Polsce.


Gren Run już za miesiąc komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl