:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Inowrocławia! Mamy bony

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend majowy z food truckami w ramach Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej.

UWAGA! KONKURS!

Mamy dla was 4 bony do wykorzystania na festiwalu. 

Wystarczy przesłać maila na adres [email protected] z haslem foodtruck oraz imieniem  nazwiskiem. Na maile czekamy do czwartku do godz. 16.00. 

Bony będą do odbioru na wydarzeniu w namiocie organizatora, w sobotę lub niedzielę w godzinach 14:00-14:20 i 17:00-17:20. Zwycięzcy zostali poinformowani drogą mailową.

 

Organizatorzy zaprosili ponad 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już odwiedziły Inowrocław podbijając serca i żołądki mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja
i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu.


Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:

- strefa dla dzieci,

- strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,

- zawody kulinarne z nagrodami,

- gra terenowa z nagrodami,

oraz wiele więcej. 


Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Na gości czekać będą miejsca siedzące, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności II edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Inowrocławiu. 

Już teraz planujcie smaczny weekend majowy z food truckami.

Data: 26-27 maja

Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa, parking

Wstęp bezpłatny. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

www.facebook.com/events/426278314499550
 

O festiwalu:

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden
z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych składników, na „oczach” klienta.

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Inowrocławia! Mamy bony komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl