:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Festiwal Fireshow na inowrocławski Rynku

Kiedy: 2018-08-04 , godzina: 20:30 | Gdzie: Rynek

Festyny, Festiwal Fireshow inowrocławski Rynku - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę, 4 sierpnia 2018 r., centralny plac miasta zamieni się w arenę ognia, a wszystko za sprawą nowej imprezy Kujawskiego Centrum Kultury - FESTIWALU FIRESHOW.

Płonące maczugi, ogniste miecze, deszcz sypiących się iskier, tęczowy smok to tylko niektóre z atrakcji, które będzie można oglądać wieczorową porą.
    W akcji będzie można podziwiać trzy teatry ognia – Jednej MinyAvatarBohema, ponadto akrobatów, którzy przy pomocy ludzkiego ciała i światła ultrafioletowego zabiorą publiczność na pogranicze snu i jawy, bębniarzy specjalizujących się w projektach nieoczywistych, a także aktorów z Teatru Klinika Lalek, skrywających twarze za maskami, wspieranych przez latającego smoka i duże lalki. Widzowie będzie świadkami połączenia dynamiki teatru ognia z wdziękiem szczudlarstwa klasycznego. Nie zabraknie elementów płonącej scenografii, muzyki filmowej oraz narracji lektora. Początek o godz. 20.30.

KCK

Festiwal Fireshow na inowrocławski Rynku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl