:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Dziewczęta rywalizowały pod siatką

Dziś w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu rozegrany został turniej finałowy w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej / 2002-2004/ w Siatkówce Dziewcząt.

Tytuł mistrzowski obroniły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu, które pokonały po zaciętych pojedynkach ekipę popularnej Ósemki i zespół z Gniewkowa po 2:0 . Drugie miejsce przypadło dziewczynom z SP 8 Inowrocław, które pokonały ekipę Gniewkowa 2:0. Mistrzowska ekipa będzie reprezentować Nasz Powiat w zawodach wojewódzkich. Organizatorzy wspólnie z trenerami wybrali najlepsze trzy zawodniczki mistrzostw:

- AGATA ZINKIEWICZ- SP 8 INOWROCŁAW

- LAURA PRZYBYLSKA - 14 INOWROCŁAW

- MAGDALENA TOMCZAK- GNIEWKOWO

Oto poszczególne wyniki:

14 INOWROCŁAW- GNIEWKOWO 2 : 0 ( 25 : 16)( 25 : 23)

8 INOWROCŁAW - GNIEWKOWO 2 : 0 ( 25 : 13)( 25 : 18)

14 INOWROCŁAW - 8 INOWROCŁAW 2 : 0 ( 26 : 24)( 25 : 23)

TABELA KOŃCOWA:

1. SP 14 INOWROCŁAW- 4 PKT.

2. SP 8 INOWROCŁAW- 3 PKT.

3. SP 1 GNIEWKOWO- 2 PKT.

Dla wszystkich zespołów Starosta Inowrocławski ufundował puchary, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu dziękuję wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach, opiekunom za przygotowanie ekip do zawodów oraz sędziom za przeprowadzenie w.w  rozgrywek.