:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Dzień Przewodnika w Inowrocławiu

Kiedy: 2018-02-24 , godzina: 10:00 | Gdzie: PTTK, ul. Narutowicza 4

turystyka, Dzień Przewodnika Inowrocławiu - zdjęcie, fotografia

Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym w Inowrocławiu w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego zapraszają mieszkańców i turystów do wzięcia udziału w imprezach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

W sobotę, 24 lutego InLOT i inowrocławski oddział PTTK zapraszają na zwiedzanie miasta z przewodnikiem. O godz. 10.00 przy ul. Narutowicza 4 (siedziba PTTK) zbierze się grupa, która zwiedzi centrum miasta i pozna ciekawostki historyczne. Tego samego dnia, o godz. 12.00 przy głównym wejściu do Parku Solankowego zacznie się spacer po Solankach z przewodnikiem, który opowie również historię uzdrowiska.

Również w sobotę, 24 lutego będzie można wziąć udział w grze miejskiej po Centrum Miasta.

O godz. 10.00 przy ul. Królowej Jadwigi 3 (siedziba InLOT), na grupę będzie czekać pracownik informacji turystycznej. Tę atrakcję polecamy dzieciom i młodzieży.

 

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy na: www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl

Dzień Przewodnika w Inowrocławiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl