:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w bydgoskim Oddziale ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy zaprasza 24 maja na Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych, podczas którego eksperci ZUS będą informować o prawach osób niepełnosprawnych w zakresie ubezpieczeń społecznych.

W ramach tego Dnia eksperci bydgoskiego Oddziału ZUS przybliżą zasady ubiegania się o rentę z tytułu niezdolności do pracy i rentę socjalną. Wyjaśnią, na czym polega postępowanie orzecznicze w ZUS. Poradzą jak przygotować i złożyć wniosek o przyznanie renty. Odpowiedzą na pytania dotyczące rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej. Wraz z ekspertami ZUS na pytania zainteresowanych odpowiedzą specjaliści z Wojewódzkiego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności, Kujawsko - Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Zapraszamy w godzinach od 1000 do 1300 do siedziby Oddziału ZUS w Bydgoszczy przy ul. Marii Konopnickiej 18a (budynek A) sala obsługi klientów.

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w bydgoskim Oddziale ZUS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się