:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

„Dziecko - jego otoczenie i kręta droga do dorosłości

Kiedy: 2018-03-17 , godzina: 10:30 | Gdzie: Salonik Literacko-Artystyczny, ul. Kilińskiego 16

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza i Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zapraszają na spotkanie edukacyjne pt. „Dziecko - jego otoczenie i kręta droga do dorosłości” połączone z projekcją filmu Barry’ego Jenkinsa pt. „Moonlight”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 17 marca 2018 r. o godz. 10.30 w Saloniku Literacko-Artystycznym Biblioteki Miejskiej przy ul. Jana Kilińskiego 16.

Po projekcji filmu odbędzie się dyskusja, którą poprowadzi pan Michał Mocek – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, pracujący z młodzieżą
i osobami dorosłymi w Poznaniu.

Uczestnicy spotkania rozmawiać będą o znaczeniu więzi dziecka z rodzicami, jej wpływie na relacje z rówieśnikami i późniejsze wchodzenie w dorosłość. Omówiona zostanie również droga, jaką przebywa dziecko, by kształtować swoją własną tożsamość oraz dylematy, które mu wtedy towarzyszą. Patronat nad prelekcją objęło Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem.

 

„Dziecko - jego otoczenie i kręta droga do dorosłości komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl