:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Działania „Trzeźwy kierujący” w Inowrocławiu i gminie

Komunikaty Policja, Działania „Trzeźwy kierujący” Inowrocławiu gminie - zdjęcie, fotografia

901 kierujących pod kątem stanu trzeźwości skontrolowali inowrocławscy policjanci. 3 osoby jechały, choć wcześniej wypiły alkohol. To wynik dzisiejszej, porannej akcji na drogach.

Dzisiaj w godz. 5.00 – 9.00 jedenastu policjantów Wydziału Ruchu Drogowego z Inowrocławia, przeprowadziło działania pn. „Trzeźwy kierujący”. W pięciu punktach Inowrocławia i gminy Inowrocław  patrole kontrolowały, czy kierowcy jadą bezpiecznie oraz na trzeźwo. Skontrolowanych zostało 901 kierujących.

Policjanci ujawnili łącznie trzy osoby, które miały w organizmie alkohol. Jedna osoba popełniła wykroczenie. Dwie popełniły przestępstwo, dlatego mają prowadzone postępowanie karne. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności. Dwóm kierowcom policjanci zatrzymali prawo jazdy.

- W związku z tym, że kierujący pojazdami pod wpływem alkoholu lub innego zabronionego środka, stanowią realne zagrożenie na drogach, takie akcje będą na terenie powiatu inowrocławskiego przeprowadzane cyklicznie - zapowiada Naczelnik WRD kom. Sebastian Górski.

KPP

Działania „Trzeźwy kierujący” w Inowrocławiu i gminie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 19:46:25

    Jakim prawem ! Tylko w Polsce wszystkich kierujących Policja uważa za przestępców!!! Nigdzie w Europie nie prowadzi się łapanie nad ranem.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl