:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Doradca ds. e-ZLA w ZUS

Społeczeństwo, Doradca - zdjęcie, fotografia

Od dziś na Salach Obsługi Klientów we wszystkich placówkach ZUS uruchomiliśmy stanowisko doradcy ds. e-ZLA. Na ich pomoc mogą liczyć nie tylko lekarze, ale również ubezpieczeni i płatnicy składek.

 Zadaniem doradców będzie:

·wyjaśnianie wątpliwości lekarzy, ubezpieczonych, płatników dotyczących zasad obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich,

·informowanie wszystkich grup klientów o korzyściach wynikających z uruchomienia elektronicznych zwolnień lekarskich,

·wyjaśnianie wątpliwości dotyczących informacji zawartych na profilu PUE w każdej 
z ról w zakresie e-ZLA i zakładanie profili PUE ZUS

 

Lekarze mogą również skorzystać z poniedziałkowych indywidualnych konsultacji z pracownikiem ZUS nt. e-ZLA w godz. 15:00-18:00. W maju są to terminy:  7, 14, 21 i 28.

 

Z kolei pracodawców, pracowników kadr i płac zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego szkolenia e-ZLA, które odbędzie się 22 maja o godz. 9:00 w siedzibie Oddziału ZUS w Bydgoszczy 
ul. Św. Trójcy 33 sala 027. Zapisy na szkolenie pod nr tel. 52 34-18-157, e-mail [email protected]

 

Lekarze mają możliwość wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich już od 1 stycznia 2016 roku. I choć początkowo liczba wystawianych e-ZLA była mała, tak teraz lekarze coraz bardziej przekonują się do tej formy wystawiania zaświadczeń lekarskich.  Jest to również zasługa powołanych w ubiegłym roku koordynatorów e-ZLA, którzy są odpowiedzialni m.in. za popularyzację wiedzy o e-ZLA i szkolenia dla lekarzy, pracodawców oraz pacjentów.


Doradca ds. e-ZLA w ZUS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl