:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Dobry występ Małego Piłkarza Inowrocław

Świetnie spisali się zawodnicy drużyny Mały Piłkarz Inowrocław w turnieju piłki nożnej halowej o Memoriał im. Zbigniewa Bakalarskiego. W turnieju, który odbył się w Janikowie Mali Piłkarze wywalczyli pierwsze miejsce. 

W turnieju wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy, w których rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym". W meczach grupowych podopieczni trenera Marcina Kozłowskiego zwyciężyli BOSiR Barcin, Unię Janikowo, Chemika II Bydgoszcz, Spójnię Białe Błota oraz ulegli Pogoni Mogilno. Powyższe rozstrzygnięcia dały prawo gry w półfinale, w którym to Mały Piłkarz zwyciężył z Notecianką Pakość. Finał to niespodziewanie łatwe zwycięstwo z Wisełką Solec Kujawski i zdobyty upragniony tytuł. Tego dnia Mali Piłkarze pokazali naprawdę solidny kawałek futbolu, budując ciekawe akcje, skutecznie kończąc je pod bramką przeciwnika. 

Bramki dla Małych Piłkarzy zdobywali: Maciej Jendrasiak 6, Bartek Zarembski 5, Kacper Chruściński 3, Miłosz Franków. Maciej Jendrasiak zdobył tytuł króla strzelców turnieju, Oliwia Jendrasiak najlepszej bramkarki, a Miłosz Franków najlepszego zawodnika swojej drużyny. 

Kadra DAP Mały Piłkarz: Czarek Miklas (kpt.), Oliwia Jendrasiak, Franek Pannert, Miłosz Franków, Kacper Chruściński, Bartek Zarembski, Maciej Jandrasiak, Oliwier Paluszak, Kacper Stopiński, Nikodem Mężydło

M.K..  


Dobry występ Małego Piłkarza Inowrocław komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl