:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dobry występ karateków w Kruszwicy

Sporty walki, Dobry występ karateków Kruszwicy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal Inowrocław 19/06/2018 20:45

W sobotę rozegrano III Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy. Zawody, w których uczestniczyło 170 sportowców z 9 klubów były ostatnimi z cyklu imprez VI Kruszwickich Dni Sportu.

Puchar Burmistrza i tytuł najlepszego zawodnika z Gminy Kruszwica  wśród karateków wywalczyli Jakub Grzegorek i Natalia Szkudlarek. Zawody, które rozpoczęły również rywalizację w ramach VI Edycji Ligi Karate Powiatu Inowrocławskiego rozgrywano według przepisów World Karate Federation-formuła olimpijska a sędzią głównym zawodów była Przewodnicząca Komisji Sędziowskiej Polskiej Unii Karate, sędzia międzynarodowy EKF, Pani Ewa Lewandowska.

Zarząd Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate dziękuje zawodnikom wszystkich sekcji naszego klubu oraz klubom współpracującym z regionu za aktywną postawę, udział w zajęciach i rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2017/2018. Za wsparcie naszych inicjatyw dziękujemy jednostkom samorządu w Kruszwicy, Janikowie i Inowrocławiu.

Wyniki:

               

ZŁOTE MEDALE

1            

Filip Bartczak

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 7 lat i mniej  

2            

Jakub Grzegorek

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Chłopcy 8-9 lat    

3            

Jakub Grzegorek

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Chłopcy 10-11 lat               

4            

Jakub Grzegorek

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [-29 kg]             

5            

Jan Grzegorek

KIHON Chłopcy 6 lat i mniej       

6            

Alicja Głowacka

KIHON Dziewczęta 7-8 lat            

7            

Franciszek Głowacki

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodzicy 12-13 lat             

8            

Franciszek Głowacki

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-37 kg]      

9            

Hieronim Jackowski

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat             

10          

Jakub Januchowski

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-37 kg]        

11          

Franciszek Kaczmarek

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [+29 kg]            

12          

Pola Konopińska

KIHON Dziewczęta 6 lat i mniej

13          

Pola Konopińska

FANTOM INDYWIDUALNE Dziewczęta 6-7 lat     

14          

KATARZYNA KOSIAK

KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [open]          

15          

KATARZYNA KOSIAK

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [open]          

16          

Kinga Podhorodecka

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [+39 kg]  

17          

Maja Skrzypczak

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+33 kg]

18          

Jagoda Skrzypczak

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [open]             

19          

SZYMON STRAWA

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [+37 kg]       

20          

BARTŁOMIEJ STRAWA

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [+37 kg]     

21          

Bartosz Suszyński

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 7 lat   

22          

Natalia Szkudlarek

TOR PRZESZKÓD Dziewczęta 6 lat i mniej            

23          

Cezary Trzecki

KIHON Chłopcy 7-8 lat  

24          

Martyna Walichnowska

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [-39 kg]   

25          

Piotr Wasilewicz

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 6 lat i mniej   

26          

Hanna Wiesiołowska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 8-9 lat             

27          

IKS KARATE - Inowrocław -> Jakub Grzegorek; Franciszek Kaczmarek; Krzysztof Zuchniarek;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 9 lat i mniej             

28          

IKS KARATE - Inowrocław -> Franciszek Głowacki; SZYMON STRAWA; BARTŁOMIEJ STRAWA;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-12 lat    

SREBRNE MEDALE

1            

Norbert Czepczyński

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8-9 lat              

2            

Michał Felisiak

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorzy 16-17 lat [open]         

3            

Gabriela Graczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [open]             

4            

Jan Grzegorek

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 6 lat i mniej   

5            

Hubert Głowacki

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 7 lat i mniej [open]    

6            

Wiktor Głuszak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodzicy 12-13 lat             

7            

Hieronim Jackowski

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [+29 kg]            

8            

MikoŁaj JaŃczak

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 7 lat i mniej  

9            

Julia Kacprowicz

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [open]          

10          

Jagoda Kowalczyk

KIHON Dziewczęta 7-8 lat            

11          

Kacper Lisiecki

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [+37 kg]     

12          

Kacper Lisiecki

KUMITE INDYWIDUALNE Kadeci 14-15 lat [open]            

13          

Robert Pomaski

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [-29 kg]             

14          

Sylwia Rybarczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [open]          

15          

Martyna Skowron

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 8-9 lat             

16          

Maja Skrzypczak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 7 lat i mniej  

17          

Maja Skrzypczak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 10-11 lat        

18          

Maja Skrzypczak

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [-39 kg]   

19          

Jagoda Skrzypczak

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 7 lat i mniej            

20          

SZYMON STRAWA

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Chłopcy 10-11 lat               

21          

Natalia Szkudlarek

FANTOM INDYWIDUALNE Dziewczęta 6-7 lat     

22          

Cezary Trzecki

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 7 lat   

23          

Cezary Trzecki

FANTOM INDYWIDUALNE Chłopcy 6-7 lat            

24          

Zofia Walenciak

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+33 kg]

25          

Tymoteusz Winiarczyk

KIHON Chłopcy 7-8 lat  

26          

Mikołaj Wojewoda

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-37 kg]      

27          

Krzysztof Zuchniarek

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat             

28          

Krzysztof Zuchniarek

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat        

29          

IKS KARATE - Inowrocław -> Zuzanna Gorzkiewicz; Joanna Lasota; Anna Urbańska;

KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 10-12 lat             

30          

IKS KARATE - Inowrocław -> Hieronim Jackowski; Patryk Olszewski; Kacper Sandecki;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-12 lat    

BRĄZOWE MEDALE

1            

Filip Bartczak

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 7 lat i mniej [open]    

2            

Bartłomiej Czubachowski

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [-29 kg]             

3            

Tomasz Domeradzki

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 6 lat i mniej   

4            

Tomasz Domeradzki

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 7 lat i mniej  

5            

Michał Giszter

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodzicy 12-13 lat             

6            

Michał Giszter

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [+37 kg]     

7            

Krystian Goliwąs

KIHON Chłopcy 6 lat i mniej       

8            

Zuzanna Gorzkiewicz

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [-39 kg]   

9            

Gabriela Graczyk

KIHON Dziewczęta 6 lat i mniej

10          

Agata Grecman

FANTOM INDYWIDUALNE Dziewczęta 6-7 lat     

11          

Agata Grecman

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [open]             

12          

Filip GŁowacki

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat             

13          

Hubert Głowacki

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 7 lat   

14          

Hubert Głowacki

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 7 lat i mniej   

15          

Hieronim Jackowski

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat        

16          

Iza Jakubowska

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [+26 kg]     

17          

MikoŁaj JaŃczak

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 7 lat i mniej [open]    

18          

Julia Kacprowicz

KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [open]          

19          

Mateusz Kaczmarek

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 6 lat i mniej   

20          

Mateusz Kaczmarek

FANTOM INDYWIDUALNE Chłopcy 6-7 lat            

21          

Pola Konopińska

TOR PRZESZKÓD Dziewczęta 6 lat i mniej            

22          

Pola Konopińska

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [open]             

23          

Jagoda Kowalczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [-26 kg]      

24          

Wiktoria Kozłowska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 8-9 lat             

25          

Marcelina Krawczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+33 kg]

26          

Joanna Lasota

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodziczki 12-13 lat          

27          

Joanna Lasota

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [+39 kg]  

28          

Mikołaj Marczyński

KIHON Chłopcy 7-8 lat  

29          

Kinga Podhorodecka

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+33 kg]

30          

Sylwia Rybarczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [open]          

31          

Kacper Sandecki

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat        

32          

Natalia Sender

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Juniorki 16-17 lat

33          

Natalia Sender

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [open]          

34          

Jakub Sitko

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [+37 kg]       

35          

Jagoda Skrzypczak

FANTOM INDYWIDUALNE Dziewczęta 6-7 lat     

36          

Marcelina Stępień

KIHON Dziewczęta 6 lat i mniej

37          

BARTŁOMIEJ STRAWA

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodzicy 12-13 lat             

38          

BARTŁOMIEJ STRAWA

KUMITE INDYWIDUALNE Kadeci 14-15 lat [open]            

39          

Bartosz Suszyński

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 7 lat i mniej   

40          

Natalia Szkudlarek

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 7 lat i mniej            

41          

FILIP TARASIENKO

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-37 kg]        

42          

FILIP TARASIENKO

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-37 kg]      

43          

GABRIELA TARASIENKO

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [-26 kg]      

44          

Anna Urbańska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 7 lat i mniej  

45          

Anna Urbańska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 10-11 lat        

46          

Zofia Walenciak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 7 lat i mniej  

47          

Zofia Walenciak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 10-11 lat        

48          

Martyna Walichnowska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodziczki 12-13 lat          

49          

Tymoteusz Winiarczyk

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 7 lat   

50          

Tymoteusz Winiarczyk

FANTOM INDYWIDUALNE Chłopcy 6-7 lat            

51          

Szymon Zakaszewski

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8-9 lat              

52          

Wiktor Zakaszewski

KIHON Chłopcy 6 lat i mniej       

53          

Paweł Zieliński

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8-9 lat              

54          

IKS KARATE - Inowrocław -> Maria Krasucka; Iza Jakubowska; Aleksandra Woźniak;

KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 10-12 lat             

55          

IKS KARATE - Inowrocław -> Kinga Podhorodecka; Maja Skrzypczak; Zofia Walenciak;

KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 10-12 lat             

56          

IKS KARATE - Inowrocław -> Filip Bartczak; Tomasz Domeradzki; Filip GŁowacki;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 9 lat i mniej             

57          

IKS KARATE - Inowrocław -> Michał Giszter; Franciszek Kaczmarek; Jarosław Matyjasik;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-12 lat

A.P.

Dobry występ karateków w Kruszwicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"