:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C rozproszone chmury

Diamentowy i Złoty Gryf dla Pozkalu

wiadomo, Diamentowy Złoty Pozkalu - zdjęcie, fotografia

W sobotę, dnia 2 czerwca 2012 roku w warszawskim hotelu Novotel Warszawa Airport odbył się coroczny bal Polskiej Izby Druku, na którym miała miejsce Gala XIII edycji konkursu o nagrodę Złotego Gryfa.

Komisja konkursowa w 8-osobowym składzie na swoim kwietniowym posiedzeniu po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs, postanowiła przyznad nagrody Złotego Gryfa w dziesięciu kategoriach produktowych. W gronie laureatów, którzy otrzymali nagrodę w postaci Złotego Gryfa znalazła się inowrocławska Drukarnia Pozkal, zostając nagrodzona za książkę „Logikomiks” w kategorii „produkt wielobarwny w oprawie prostej” oraz za książkę „Danuta Wałęsa Marzenia i Tajemnice” w kategorii produkt jedno lub dwubarwny w oprawie złożonej. Nominowana do nagrody Złotego Gryfa 2012 za najlepszą jakośd wykonania produktu poligraficznego była również kolejna inowrocławska drukarnia Druk-Intro S.A. za produkt „Mistrz i Małgorzata” w kategorii „produkt wielobarwny w oprawie złożonej”. Galę zakończyło wręczenie nagród „Diamentowego Gryfa”. Trafił on do rąk trzykrotnych laureatów nagrody „Złotego Gryfa”. W tym gronie również znalazła się Drukarnia Pozkal.

Diamentowy i Złoty Gryf dla Pozkalu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl