:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Choinka stanęła na Rynku

Kultura, Choinka stanęła Rynku - zdjęcie, fotografia

Święta coraz bliżej, więc dziś rano na Rynku stanęła okazała choinka. Od początku przyciąga ciekawskie spojrzenia przechodniów. Za kilka dni na Rynku wyrośnie też Kraina Świętego Mikołaja.

Drzewko, które będzie przed kilka najbliższych tygodni najważniejszym w mieście, rosło na skraju Inowrocławia i ma blisko 10 metrów wysokości.

Już za kilka dni choinka nie będzie jedynym świątecznym elementem na Rynku, bowiem 6 grudnia o godzinie 16.00 zapraszamy na inaugurację Krainy Świętego Mikołaja.

W kilku punktach Rynku powstaną zaciszne, nastrojowo podświetlone leśne zakątki, a w centralnym miejscu stanie tron Świętego Mikołaja, na którym będzie on czekał na milusińskich.

Dzieci dostaną nie tylko słodycze. Będzie też im wydawany specjalny Certyfikat Grzecznego Dziecka, który stanowi niejako przepustkę do otrzymania prezentów na Wigilię, co poświadczą swoimi podpisami Święty Mikołaj, Elfy oraz Renifer Rudolf.

- Tak jak w ubiegłym roku, serdecznie zapraszamy całe rodziny, bo to bez wątpienia ogromna atrakcja dla naszych milusińskich – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Krainę Świętego Mikołaja na Rynku będzie można zwiedzać do 8 grudnia wieczorem. Jednak prosimy pamiętać, że tylko w dniu inauguracji dzieci będą mogły się spotkać z samym Mikołajem.

Choinka stanęła na Rynku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl