:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Chciał skoczyć z okna szpitala

Komunikaty Policja, Chciał skoczyć szpitala - zdjęcie, fotografia

Policjanci zostali powiadomieni o tym, że na parapecie szpitala w Inowrocławiu stoi mężczyzna, który grozi, że chce się zabić. Długa rozmowa i przekonywanie go, by tego zaniechał, pomogły.

Wczoraj (17.06) około godz. 10.30 dyżurny inowrocławskiej Policji w rejon szpitala skierował patrol WRD. Powodem interwencji było to, że mężczyzna wszedł na parapet pierwszego piętra. Groził, że skoczy i się zabije.

Do będących na miejscu funkcjonariuszy  WRD dołączył policjant z Janikowa, który w tym czasie przebywał prywatnie w szpitalu. Policjanci w trójkę zaczęli rozmawiać z desperatem. Nakłaniali go, by wycofał się ze swojego postanowienia. 36-letni mężczyzna nie chciał początkowo współpracować. Momentami wypowiadał się nielogicznie. Cały czas groził skokiem. Balansował ciałem na parapecie.  Do czasu przybycia straży pożarnej ze skokochronem, policjanci odwodzili mężczyznę od próby samobójczej.

Po ponad godzinnych negocjacjach z mężczyzną, skoczył on szczęśliwie na skokochron. Nie odniósł żadnych obrażeń ciała. Niezwłocznie też trafił pod opiekę lekarzy specjalistów.

KPP

Chciał skoczyć z okna szpitala komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się