:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Budżet Obywatelski – konsultacje projektów

Samorząd, Budżet Obywatelski konsultacje projektów - zdjęcie, fotografia

10 maja upływa termin składania projektów w ramach 2. edycji Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. O sposobie przygotowywania wniosków i procedurach inowrocławianie dowiadywali się podczas roboczych spotkań na sześciu osiedlach. Mieszkańcy, którzy nie zdążyli skorzystać z tej okazji, będą mieli możliwość przyjść na specjalnie wyznaczone dyżury.

Konsultacje odbyły się w Mątwach i Szymborzu oraz na osiedlach: Piastowskim, Uzdrowiskowym, Stare Miasto i Rąbinie. Na każdym ze spotkań oprócz zasad Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego podano praktyczne informacje dotyczące sposobu przygotowywania wniosków.

Jeśli teraz któryś z mieszkańców chce się dowiedzieć, czy przygotowany przez niego wniosek jest poprawnie wypełniony lub ma dodatkowe pytania, może zgłosić się na dyżur, na którym będzie można uzyskać niezbędne informacje dotyczące składanych wniosków.

Konsultacje projektów zaplanowano w Urzędzie Miasta przy ul. Roosevelta 33, pokój nr 1. Odbędą się one w poniedziałek, 7 maja w godzinach 13.00-15.00 oraz dzień później w godzinach 9.00-12.00.

Szczegółowe informacje dotyczące 2. edycji Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego znaleźć można na stronie www.bo.inowroclaw.pl

UM

Budżet Obywatelski – konsultacje projektów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl