:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

British Day w Przedszkolu „Piastuś”

przedszkola, British Przedszkolu „Piastuś” - zdjęcie, fotografia

Zgodnie z wieloletnią tradycją w czerwcu w Przedszkolu Niepublicznym „Piastuś” odbył się pełen angielskich atrakcji Dzień Brytyjski – British Day. Przedszkolaki poznały odpowiedzi na wiele pytań m.in.: Ile lat ma królowa Elżbieta II?, Co jemy na śniadanie w Londynie?, Czym Londyńczycy jeżdżą do pracy?

Dzieci nauczyły się zwrotów używanych na codzień przez Brytyjczyków oraz tradycyjnych piosenek i wyliczanek. Przedszkolaki poznały symbole i historię Wielkiej Brytanii w trakcie prezentacji multimedialnej oraz uczestniczyły w licznych konkursach, których tematem przewodnim było Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Dzieci miały również okazję posmakować tradycyjnych smakołyków brytyjskich t.j: fish and chips, jaffa cakes oraz jelly beans. Nie zabrakło również wykonania na żywo utworów grypy „The Beatles”. Przedszkolaki nie potrafiły ukryć radości z powodu atrakcji, które odbyły się podczas tego dnia i z niecierpliwością czekają na powtórkę za rok.

Piastuś

 

British Day w Przedszkolu „Piastuś” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl