:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Blog lokalny. Zapraszam

Witam, wszystkich miłośników Inowrocławia, jest to mój pierwszy wpis i dość dług się zbierałem, żeby coś napisać. Na wstępie  może napiszę kilka słów o sobie.

Otóż próbowałem już swoich sił z blogowaniem, jednak niedawno platforma, którą na nieszczęście wybrałem zakończyła świadczenie usług. Nie ukrywam, że minie to solidnie poirytowało (delikatnie mówiąc). Z resztą pozwolę sobie powiedzieć co to była za platforma – otóż Onet. Z resztą to nie pierwszy raz kiedy zraziłem się do tego chyba najpopularniejszego polskiego portalu, także już nawet przestałem go odwiedzać. W efekcie postanowiłem wybrać tym razem portal lokalny. Może chociaż część dawnych czytelników mnie tu znajdzie.

Praktycznie od urodzenia mieszkam w Inowrocławiu, to też wybór był prosty. Tym razem chciałbym się jednak skupić na naszym mieście, dlatego nie będę przenosił treści z tamtego starego bloga.

Zamierzam opisywać aktualne sprawy dotyczące Inowrocławia, które mnie cieszą lub irytują. Mam nadzieję, że uda mi się przyciągnąć Waszą uwagę.

Blog lokalny. Zapraszam komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl