:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Bezpieczny rower, bezpieczne przejście, bezpieczny ja

Tak można by zatytułować zajęcia poprowadzone przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego w jednym z przedszkoli. Wiadomości przekazane przez „drogówkę” dzieci utrwalały poprzez ćwiczenia.

Przedszkole „Pod tęczą” w Inowrocławiu zorganizowało wakacyjne zajęcia dla dzieci z przedstawicielami służb mundurowych. Idąc w kierunku bezpieczeństwa na drogach i nauki przedszkolaków podstawowych zasad, do przedszkola zawitali sierż. szt. Magdalena Matuszak i sierż. szt. Tomasz Okulski.

Nie było czasu na nudę, bo zajęcia były dynamiczne. Dzieci nie tylko z policjantką ćwiczyły jak należy się prawidłowo rozglądać gdy chcemy przejść przez ulicę, ale też zasad korzystania z odblasków. Wyposażenie roweru i rowerzysty to kolejne z zagadnień. Ponadto wiedza, jaki znak pokazuje nam „przejście dla pieszych”, to bardzo ważna dla pieszych sprawa. Policjanci zaciekawili również dzieci wyposażeniem do służby funkcjonariuszy ruchu drogowego. Za pokaz kierowania ruchem, dzieci nagrodziły policjantów oklaskami.

KPP

Bezpieczny rower, bezpieczne przejście, bezpieczny ja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl