:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Bezpieczny przejazd - „Szlaban na ryzyko”

To tytuł społecznej kampanii zainicjowanej przez PKP Linie Kolejowe S.A. Działania odbyły się w miniony piątek na terenie powiatu inowrocławskiego i będą trwały przez całe wakacje.

Celem działań (06.07)  było ograniczanie liczby zdarzeń na przejazdach kolejowych i edukacja uczestników ruchu. Wszystko po to, by zachowywać się bezpiecznie podczas pokonywania takich przejazdów. Akcja odbyła się na przejeździe  w miejscowości Sikorowo gmina Inowrocław. Wzięli w niej udział policjanci WRD, funkcjonariusze SOK i pracownicy Inowrocławskiej Sekcji Eksploatacyjnej.

W czasie działań służby skontrolowały 12 pojazdów. Jedna osoba została ukarana mandatem karnym za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Ponad czterystu uczestników ruchu otrzymało ulotki, w których można przeczytać, jak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad, gdy zbliżamy się do przejazdu kolejowego. Z pewnością zapozna się z nią każdy, komu "leży na sercu" własne bezpieczeństwo.

KPP

Bezpieczny przejazd - „Szlaban na ryzyko” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl