:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Będą wędkować w Solankach

Kiedy: 2018-07-28 , godzina: 07:00

Festyny, Będą wędkować Solankach - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Inowrocławia po raz kolejny będą mogli zaprezentować swoje wędkarskie umiejętności. PGKiM i Miasto Inowrocław zapraszają w sobotę, 28 lipca br. do wspólnej zabawy na zawodach wędkarskich.

Tak jak w minionych latach coroczne wędkowanie dla dorosłych odbędzie się w Parku Solankowym, na stawie w pobliżu tężni, a dla dzieci i młodzieży (niepełnoletni mogą brać udział w zawodach wyłącznie pod opieką osób dorosłych) na stawku, za Zakładem Przyrodoleczniczym.

Impreza rozpocznie się losowaniem stanowisk o godzinie 7.00. Około godz. 11.00 nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom. Na koniec imprezy odbędzie się wspólne grillowanie w nowej części Parku Solankowego. Dla zawodników i kibiców przygotowane są atrakcje, w tym konkursy ekologiczne.

Zapisy przyjmowane są w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej pod numerem tel. 52 35-75-810 od 12-17 lipca. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Będą wędkować w Solankach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl