:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Andropauza 3 - mamy bilety

Teatr, Andropauza bilety - zdjęcie, fotografia

23 września gwiazdy trzeciej odsłony znanej i lubianej komedii pt. "Andropauza" odwiedzą Inowrocław! Spektakl odbędzie się w Teatrze Miejskim (pl. Klasztorny 2) o godz.17:30.

Pytanie konkursowe: kto napisał Andropauzę 3? Do zdobycia dwa podwójne zaproszenia. Na odpowiedzi czekamy do 10 sierpnia. Wysyłamy na adres [email protected] z dopiskiem Andropauza i imieniem i nazwiskiem. Wygranych poinformujemy mailowo. 

bilety do nabycia:

- Kujawskie Centrum Kultury (ul. Jana Kilińskiego 16, tel. 52 357 58 67),

- sklep muzyczny „Forte” (ul. Królowej Jadwigi 2, tel. 602 524 964).

 

A o czym opowiada spektakl "Andropauza 3, czyli jak żyć i nie zwariować?"

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić "Dziady" Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:" Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!".

 

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: "Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!" Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:

 

Starość nie chroni przed miłością

Lecz miłość chroni przed starością

Bo prawda jest taka, że się nie starzeje

Serce ,które kocha i wiecznie się śmieje!

Sztukę "Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować " napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz.

 

Obsada wymiennie: 

Hrabia - M. Damięcki , T. Ross, J. Fedorowicz

Sławek - D. Gnatowski , A .Zaborski, S. Maciejewski 

Behemot - J. Kawalec, M. Milowicz, P. Dąbrowski 

Niewyżyty - P. Pregowski, A. Dziurman, M. Pietrzak 

Rola żeńska - K. Pakosińska, A. Załęcka, K. Mikiewicz, M. Damięcka


Andropauza 3 - mamy bilety komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl