:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Aleja kolorowych parasolek na „Królówce”

Kiedy: 2018-07-14 , godzina: 16:00

Festyny, Aleja kolorowych parasolek „Królówce” - zdjęcie, fotografia

Na inowrocławskiej „Królówce” pojawiła się już konstrukcja z kolorowymi parasolkami, która stała się symbolem organizowanego od kilku lat Art Ino Festiwal. Na tle parasolek mieszkańcy Inowrocławia i goście naszego miasta będą mogli robić sobie zdjęcia do końca tygodnia.

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę, 14 lipca o godz. 16.00 odbędzie się Uliczny Festiwal Żywych Rzeźb i Art Ino Festiwal. Inowrocławski Rynek zamieni się w krainę szczudlarzy, żonglerów i bicyklistów. W centrum naszego miasta staną żywe rzeźby, które wywołują podziw nie tylko miłośników sztuki ulicznej.

W to sobotnie popołudnie dla uczestników imprezy zaplanowano wyśmienite atrakcje – fakir show, pokaz iluzji Pana Li czy rowerowe show. Będzie okazja wziąć udział w nauce jazdy na monocyklu i w warsztatach charakteryzacji filmowej. Chętni pod profesjonalnym okiem, będą próbować sztuki żonglowania i skręcania balonów. Dmuchańce, koło fortuny, kolorowy fryzjer, malowanie twarzy i zwiedzanie wagonika tramwajowego to kolejne atrakcje, z których skorzystają uczestnicy wydarzenia.

UM

Aleja kolorowych parasolek na „Królówce” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl