Reklama

Turniej piłki nożnej z okazji 100-Lecia Odzyskania Niepodłogłości

Policja, Straż Pożarna i Zakład Karny rozegrały na boisku mecz piłki nożnej. Do rywalizacji stanęły sześcioosobowe drużyny. Niepokonani byli policjanci.

W piątek (05.10) na jednym z inowrocławskich „Orlików” trzy służby wzięły udział w turnieju piłki nożnej.  Na najwyższym podium stanęli policjanci, którzy pokonali w pierwszym meczu strażaków z wynikiem 4:2, a potem służbę więzienną 3:0. Policyjnym „królem strzelców” został Szymon Kaszewski z komisariatu w Gniewkowie. Zdobył on bowiem dla swojej drużyny trzy bramki. Drugie miejsce zajęli strażacy, a trzecie inowrocławski Zakład Karny.

Puchary w turnieju ufundował Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak. Największy trofeum trafiło do rąk jego podwładnych. Straż Pożarna nagrodziła uczestników upominkami. Po meczu wszyscy zregenerowali siły ciepłą grochówką.

Reklama

Zwycięzcom gratulujemy!

KPP

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama