Reklama

Strażnicy miejscy uczyli samoobrony

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Straży Miejskiej Inowrocławia, w klubie KSM „Rondo” poprowadzili lekcję samoobrony, w której brały udział mieszkanki osiedla Rąbin.

W trakcie spotkania starszy inspektor Mariusz Kaczmarek, jednocześnie trener karate i instruktor samoobrony, posiadający stopień 6. dan karate, udzielił paniom praktycznych porad, jak zachować się w sytuacjach krytycznych zagrażających bezpieczeństwu.

Odbyły się również zajęcia praktyczne w zakresie samoobrony przed napastnikiem usiłującym wyrwać torebkę. Zademonstrowano też podstawowe chwyty uwalniające od napastnika.

UM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości