W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Straży Miejskiej Inowrocławia, w klubie KSM „Rondo” poprowadzili lekcję samoobrony, w której brały udział mieszkanki osiedla Rąbin.
W trakcie spotkania starszy inspektor Mariusz Kaczmarek, jednocześnie trener karate i instruktor samoobrony, posiadający stopień 6. dan karate, udzielił paniom praktycznych porad, jak zachować się w sytuacjach krytycznych zagrażających bezpieczeństwu.
Odbyły się również zajęcia praktyczne w zakresie samoobrony przed napastnikiem usiłującym wyrwać torebkę. Zademonstrowano też podstawowe chwyty uwalniające od napastnika.
UM
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze